فرمانده حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم و کشاورزی و منابع طبیعی در یادداشتی به تقبیح رفتار رییس مجلس و رییس صداو سیما در کنار سید محمد خاتمی در حسینیه جماران پرداخت.

به گزارش دانشجو سلام؛ چندی پیش انتشار عکسی از علی لاریجانی در کنار یکی از سران فتنه موجب شگفتگی مردم و اصولگرایان شده بود.

لاریجانی که همواره سعی می کرد چهره منطقی  از اصولگرایی نشان دهد و خود مدتی بر مسند دبیر شورای امنیت ملی بود به خوبی از عمق توطئه ای که در فتنه 88 رخ داد خبر دارد و می داند نشستن در کنار چنین فردی چه پیام و تبعاتی دارد.

از این رو این رفتار وی سوالات زیادی در ذهن کسانی که وی را به عنوان یک چهره اصولگرا می شناختند بوجود آورد.

نقش پشت پرده و گاها جلوی پرده رئیس جمهور اسبق در مساله فتنه و حوادث بعد از آن قطعا بر کسی پوشیده نیست که هر مسئولی در نظام جمهوری اسلامی نیز باید به آن آگاه باشد.

در این رابطه سجاد شعبانی فرمانده بسیج دانشجویی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در یادداشتی کوتاه این رفتار رییس مجلس و صدا و سیما را تقبیح کرد و گفت: متاسفانه دیدار پیش آمده علی لاریحانی و عبدالعلی علی عسکری با سید محمد خاتمی یکی از نشانه های وجود ضعف در بصیرت و آگاهی آنها می تواند باشد که حضور این دو فرد در عالی ترین رتبه دو نهاد بسیار مهم کشور یعنی مجلس شورای اسلامی و صدا و سیما اهمیت آن کار سخیف را بیش از پیش ظهور و بروز می دهد.

وی در ادامه این یادداشت این رفتارها را موجب دلسردی و عدم اعتماد مردم و رهبری به آنان خواند و افزود:

این دو فرد باید هرچه زودتر از این کار خود، حالا چه سهوی بوده یا چه عمدی برائت بجویند و تلاش کنند در میان مردم مطابق گذشته به عنوان یک مسئول انقلابی شناخته شوند. در غیر این صورت شاید وجهه آن ها تا حدی تخریب گردد که حتی در انتخابات پیش رو نیز مردم به علی لاریجانی رای اعتماد ندهند و یا اعتماد رهبری از رئیس صدا و سیما از دست برود.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها   

0 # دوست شعبانی ام 1396-07-03 14:22
آقا سجاد سرنوشت چند انتخابات اخیر با نظر آقای خاتمی تایین شد بعد تو میگی شاید مردم در انتخابات بعدی به خاطر این عکس به علی لاریجانی رای ندن؟؟ اگه فراجناحی نگاه کنی متوجه میشی که لاریجانی میتونه با این تصاویر برای خودش رای جمع کنه. یاعلی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018