معاون مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت:مجلس شورای ناهمگن و یا مجلس با اقلیت موجب سستی و ضعف در عملکرد کشور است و باید مجلس همگن و در تراز انقلاب باشد. اگر مجلسی با تراز انقلاب تشکیل شود تهدید داخلی و خارجی به وجود نخواهد آمد و حتی دولت اگر در حالت انفعال باشد مجلس می تواند جلوی آن را بگیرد.


 

به گزارش دانشجو سلام؛  ناظمی اردکانی  صبح امروز به مناسبت روز دانشجو در سالن خلیج فارس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان حضور پیدا کرد و از تحولات ایران و مسائل بین الملل سخن گفت.

در ابتدای جلسه نجفی نژاد ریاست این دانشگاه  گفت: دانشجویان و فرهیخنگان برای دروز اشتن کشوری قوی باید جهاد علمی کنند. وی افزود: جهادی علمی فقط درس خواندن و به کلاس رفتن و کتاب خواندن نیست...IMG 9845

 نجفی از ضمن رویداد هفته پژوهش تمام آحاد دانشجویان را دعوت به بازدید از نمایشگاه فناوری و پژوهش دعوت نمود و گفت: این نمایشگاه نمایشگاه امید و شناسایی استعدادهای درخشان استان است و این نیروی انسانی نخبه می باشد که مهمترین امور کشورها را رقم میزند.

در ادامه ناظمی اردکانی: روز دانشجو را تجلی آزادی خواهی، عدالت طلبی، آرمانگرایی و استکبارستیزی است و در سال 1332 اگرچه برای رضایت آمریکا سینه پاک 3 دانشجو را هدف قرار دادند اما امروز شاهد هدف قرار گرفتن پیشرفته ترین پهبادهایشان هستند.

IMG 9864

وی افزود: مولفه های مهمی در کشور ما وجود دارد مانند انسجام ملی، حضور مردم در صحنه، ظرفیت های بالای کشور. همچنین محل استراتژیک ایران و نیازهای منطقه و جهان به نفت و گاز و قدرت موشکی و دفاعی ایران از جمله مولفه های فرصت های داخلی می باشند.

وی افزود: البته تهدیداتی نیز در کشور وجود دارد مانند تهدیدات امنیتی که دشمن قصد دارد با تحریم و بیکاری و ... آن را شعله ور کند. از جلمه تهدیدات دیگر نفوذی ها و وجود جریان غربگراست. جریان غربگرا نه تنها اکنون بلکه از زمان مشروطه و حتی قبل از آن در ایران شکل گرفت بود و هر غربزدگی همواره جاده صاف کن دشمن بوده است. این دشمن به خصوص آمریکا نقشه راهی دارند که در مراجع بالاتر و قبلها به تصویب رسانده اند و جمهوری خواه یا دموکرات ها پیگیر آن هستند.

اردکانی در موضوع انتخابات پیش رو گفت: مجلس شورای ناهمگن و یا مجلس با اقلیت موجب سستی و ضعف در عملکرد کشور است و باید مجلس همگن و در تراز انقلاب باشد. اگر مجلسی با تراز انقلاب تشکیل شود تهدید داخلی و خارجی به وجود نخواهد آمد و حتی دولت اگر در حالت انفعال باشد مجلس می تواند جلوی آن را بگیرد.

مراسم این روز با تئاتر دانشجویی و اجرای نوای ادبی همراه و با تجلیل از دانشجویان فعال به پایان رسید.

IMG 9853

 

IMG 9882

IMG 9887

 

IMG 9896

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018