مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: تجمع بزرگ تاسوعا حسینی در دیار دارالمؤمنین با حضور هیئت‌های مذهبی و مردم ولایت مدار برگزار می‌شود.

به گزارش دانشجوسلام، حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد امروز در جمع خبرنگاران استان از برگزاری تجمع گسترده هیئت‌های مذهبی در تاسوعا و عاشورای حسینی در شهرهای گلستان خبر داد و اظهار کرد: تجمع بزرگ تاسوعا حسینی در گرگان روز دوشنبه ساعت 9:30 صبح در چهارراه میدان (میدان عباسعلی) با حضور هیئت‌های مذهبی و مردم ولایت مدار برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه تجمع متمرکز حسینی در روزهای تاسوعا و عاشورا در تمامی شهرهای استان برگزار می‌شود، افزود: این تجمعات با هماهنگی هیئت‌های مذهبی و ادارات شهرستان‌ها انجام خواهد شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان از حضور هزار و 200 مبلغ روحانی در ایام محرم و صفر در گلستان خبر داد و گفت: این روحانیون در هزار و 800 هیئت مذهبی فعالیت می‌کنند که امسال بخش زیادی از هیئت‌های مذهبی از وجود روحانی برخوردار هستند.

وی با اشاره به اینکه نماز ظهر عاشورا در تمامی مساجد، هیئت‌های مذهبی، امامزاده‌ها اعم از شهر و روستا در گلستان برگزار می‌شود، گفت: هزار و 200 روحانی امامت نماز ظهر عاشورا را بر عهده‌دارند.

ولی نژاد خاطرنشان کرد: نماز ظهر عاشور در مرکز گلستان به امامت آیت‌الله نورمفیدی، نماینده ولی‌فقیه در استان در خیابان امام خمینی گرگان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018