نائب رئیس انجمن دفاع از قربانیان تروریسم گفت: تروریسم خوب و بد ندارد، افراطی گری مذموم است، نباید دولت ها گروه هایی که منافع آنان را تامین می کنند و به دنبال آسیب به مردم و دولت های دیگر هستند از لیست تروریت خارج کنند .

به گزارش دانشجوسلام به نقل از گلستان ما؛ منصوره کرمی امروز در سومین همایش اسوه های صبوری که به مناسبت روز بین المللی یادبود گرامیداشت قربانیان تروریسم که در تالار فخرالدین اسعدگرگانی برگزار شد، اظهار کرد: ما شاهدیم که داعش توسط خود امریکا بوجود آمد و از سوی آنان به عنوان گروهی خوب به دنیا معرفی شد اما حالا به دلیل اینکه تهدیدی برای منافع آنان و همپیمانانشان شده است بد تلقی می شود.

وی با بیان اینکه انجمن دفاع از قربانیان ترور به دنبال صلح و آرامش است،افزود: این انجمن با تلاش های مستمر در دو سال توانست روز بین المللی قربانیان ترور ،۲۱ آگوست را با همکاری سازمان ملل، سفیر افغانستان و اسپانیا ثبت کند.

نائب رئیس انجمن دفاع از قربانیان تروریسم تصریح کرد: ما در این انجمن قربانیان این پدیده شوم را شناسایی کرده و به سازمان ملل معرفی میکنیم تا جهانیان جانبازان و خانواده شهدای ترور و اثرات مخرب آن را ببینند و به دنیا اعلام کنیم که ما ملتی صلح دوست هستیم و جنگ طلب نیستیم.

وی ادامه داد: تجلیل از خانواده‌های قربانیان تروریست یکی دیگر از اقداماتی است که در این روز توسط این انجمن انجام می شود.

کرمی با اشاره به 17 هزار شهید ترور کشور و بیش از 211 شهید گلستانی، خاطرنشان کرد: در هیچ جای دنیا چنین تعداد قربانی وجود ندارد اما متاسفانه در اثر تبلیغات سوء غرب ایران را به عنوان کشور تروریستی معرفی می کنند.

نائب رئیس انجمن دفاع از قربانیان تروریسم با تاکید بر اینکه برای گسترش فعالیت های انجمن دفاع از قربانیان تروریسم تلاش می کنیم، افزود: هدف ما این است که جلوی افراطی گری در جهان بگیریم و به همگان بفهمانیم ما ملتی صلح طلب هستیم زیرا طعم تلخ جنگ و ترور را چشیده ایم.

وی با بیان اینکه ما دوست نداریم در هیچ جای دنیا فردی از بین برود ، ابراز کرد: ما چهل سال در کشور از طریق جنگ، تحریم، تهدید و به هر شکل دیگری دچار غم و اندوه هستیم و اکنون این ملت نیاز به شادی دارد و معتقدیم می توانیم به دنیا هم این شادی را بچشانیم.

همسردانشمند شهید علیمحمدی اذعان کرد: یکی از عاملان ترور همسرم منافقین و تروریست‌ها هستند، اگر همه ما دست به دست هم دهیم می‌توانیم جلوی افراطی‌گری ها را بگیریم و هر جا که عمل خشونت باری می‌بینیم جلوی آن بایستیم.

نائب رئیس انجمن دفاع از قربانیان تروریسم در خاتمه گفت: زمانی عمل تروریستی انجام می شود بسیاری از رویاها و آرزوها ر نابود می کند لذا همواره باید برای صلح و آرامش تلاش کرد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018