مدیرکل تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت:چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان کشور پس از ماه مبارک رمضان در دانشگاه شیراز برگزار می شود.

به گزارش دانشجو سلام؛ محمدحسین علیزاده در گرگان  گفت: چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان کشور پس از ماه مبارک رمضان با حضور پنج هزار دانشجو در ۱۴ رشته ورزشی در دانشگاه شیراز برگزار می شود که از این تعداد سه هزار دانشجو پسر و دو هزار دانشجو دختر هستند.

وی بیان کرد: هدف از برگزاری این المپیاد ایجاد شادی و تحرک میان دانشجویان است،

مدیرکل تربیت بدنی وزارت علوم، ادامه داد:رشته های جدید ورزشی در دنیا به وجود آمده و امیدواریم بتوانیم از طریق همین المپیادها رشته های جدید به دانشگاه ها اضافه شوند.

علیزاده گفت: قهرمانان این المپیاد در سال آینده به مسابقات یونورسیاد که با حضور ۱۵۰ کشور در ایتالیا برگزار می شود، اعزام خواهند شد.

وی گفت: امیدواریم بتوانیم مانند سال گذشته که مسابقات در تایوان برگزار شد، رتبه خوبی کسب کنیم.

مدیرکل تربیت بدنی وزارت علوم توضیح داد: پنج تفاهم نامه در جهت همکاری با فدراسیون ها امضا شده که فضاهای ورزشی دانشگاهی را در اختیار آن ها قرار دهیم تا علاوه بر ایجاد فضای پرنشاط، از این طریق تربیت مربی و داور داشته باشیم.

وی گفت: دغدغه ما این است که اماکن ورزشی دانشگاه ها تجهیز شود و درِب سالن های ورزشی دانشگاه تا پاسی از شب برای دانشجویان باز باشد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018