پایگاه خبری تحلیلی دانشجو سلام در سال 1393 فعالیت حرفه‌ای خود را شروع نموده است و در حال حاضر دانشجو سلام تمامی اخبار دانشجویی شهرستان های استان و همچنین وقایع مهم استان را تحت پوشش قرار می دهد. این پایگاه خبری تحلیلی در تمامی دانشگاه‌های استان تمایل به همکاری صمیمانه خبری به صورت شهروند خبرنگار با دانشجویان گرامی دارد.

رویکردها
این رسانه دو رویکرد اساسی را دنبال می‌نماید:
الف) پرداختن به مسائل دانشگاه و دانشجویان و تشکل‌ها و اتحادیه‌های دانشجویی و انتشار اخبار مورد نیاز فرهیختگان گرامی
ب) پرداختن به مسائل اساسی کشور در عرصه‌های سیاسی، فرهنگی، علمی و اقتصادی از نگاه دانشجویان و سعی در ارائه راهکار جهت حل مسائل دانشگاه ها و استان

وابستگی رسانه
این رسانه وابسته به هیچ حزب، گروه و فرد سیاسی نمی‌باشد و همواره منطق خود را حل مسائل و مشکلات اساسی دانشجویان، مردم و نظام اسلامی دانسته و رسالت خود را نشر آرمان‌های انقلاب اسلامی و مطالبه گری از مسئولین و دستگاه‌ها می‌داند.

اخلاق حرفه‌ای
اخلاق‌مداری و رعایت امانت در تولید اخبار از اولویت‌های این رسانه می‌باشد.

 

گردانندگان رسانه
این رسانه عمدتا توسط جوانان و فعالین دانشجویی با سطوح تحصیلات کارشناسی تا دکتری اداره می‌شود که مرتبط با بدنه دانشگاه (اساتید، دانشجویان و ...) می‌باشند. عنصر جسارت و شجاعت دانشجویی در پرداختن به مسائل از ویژگی‌های خبرنگاران این رسانه می‌باشد.

 

تعامل با مخاطبان
 پایگاه خبری تحلیلی دانشجو سلام مخاطبان را سرمایه خود می‌داند و همواره از ظرفیت آنها بهره برده است. راه ارتباطی این رسانه با مخاطبان خود به صورت حضوری، دریافت اخبار ارسالی آن‌ها از طریق سایت، تماس تلفنی، دریافت نظرات در مورد اخبار، همین صفحه و نیز در صفحات یا نرم‌افزارهای شبکه‌های اجتماعی موجود می‌باشد.


زمینه فعالیت

سیاسی، فرهنگی

 

 

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید