صبح امروز در مراسم رزمایش کمک مومنانه که به همت دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان برگزار شد320 بسته معیشتی جهت توزیع بین اقشار کم درآمد به ویژه دانشجویان کم برخوردار آماده توزیع شد

به گزارش دانشجو سلام؛ دکتر حق شناس استاندار گلستان در مراسم رزمایش دانشگاه آزاد گلستان بیان کرد: دقت نظر رهبر انقلاب در شیوه مواجهه با بیماری کرونا هوشمندانه و الگو برای مسئولین و مردم شد.

وی افزود: طرح مواسات نگاه آینده نگر و پیامدمحور ایشان برای کمک به اقشار کم درآمد و آسیب دیده از این رخداد شد. توصیه مجدد ایشان به زدن ماسک و حضور ایشان با ماسک، نشان از توجه ویژه ایشان به رعایت نکات بهداشتی در کلیه سطوح و قدردانی از مدافعان سلامت کشور است.

indeبیx

استاندار گلستان بیان کرد: اسفندماه به واسطه شرایط خاص و بروز ناگهانی بیماری اوج این بیماری بود، هر شب 1300 بستری داشتیم و در آن زمان تلفات 3 تا 4 برابر بود. در خرداد شمار بیماران بستری شده به زیر 200 نفر رسید اما متاسفانه از 28 خرداد شمار بیماران رو به رشد شد که امیدواریم با رعایت جدی نکات بهداشتی توسط مردم و مسئولین، اوضاع به روال عادی برگردد.

ازم به ذکر است در این مراسم 320 بسته معیشتی با اولویت کمک رسانی به اقشار دانشجو به همت نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد استان، دانشگاه های آزاد استان و همچنین کارکنان، دانشجویان و بسیج دانشجویی این دانشگاه تهیه و بسته بندی شد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018