خانم دکتر کشیری؛ رئیس دانشگاه فنی حرفه ای استان: بیش از ۴۰۰۰ گان پزشکی، ۲۰۰۰ ماسک و بیش از ۱۵۰۰ عدد سه تیکه لباس بیمارستانی در دو دانشکده دختران مائده گرگان و دختران کوثر گنبدکاووس دوخته شد و در اختیار کادر درمانی استان قرار گرفت.

به گزارش دانشجو سلام؛ رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان گلستان از تولید گان و ملزومات پزشکی توسط دانشجویان دانشکده‌ دختران مائده گرگان و دختران کوثر گنبدکاووس این دانشگاه خبرداد.

محبوبه کشیری اظهار کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا در استان با همکاری دانشجویان و بسیج دانشجویی تاکنون بیش از ۴۰۰۰ گان پزشکی، ۲۰۰۰ ماسک و بیش از ۱۵۰۰ عدد سه تیکه لباس بیمارستانی در دو دانشکده دختران مائده گرگان و دختران کوثر گنبدکاووس برش و دوخته شد و در اختیار کادر درمانی استان قرار گرفت.

وی با اشاره به راه‌اندازی کارگاه تخصصی دوخت لباس در دانشکده مائده گرگان، تصریح کرد: در این کارگاه دانشجویان و اساتید در حال کار هستند، همچنان ملزومات پزشکی مورد نیاز کادر درمان به‌صورت روزانه در حال تولید است.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان گلستان با بیان اینکه پیگیر اخذ مجوز راه‌اندازی کارگاه مهارت افزایی هستیم، گفت: در این راستا خواستار حمایت دستگاه‌های اجرایی استان هستیم تا با راه‌اندازی این کارگاه، دانشجویان بتوانند با یک اشتغال کوچک، حداقل امورات مربوط به خود را بگذرانند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018