رئیس مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس گفت: آمادگی ارتباط مستمر با بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان و تشکیل کارگروهی با اعضای بسیج دانشجویی را داریم.

به گزارش دانشجو سلام؛ رحمت الله نوروزی، نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان گلستان در جلسه مجازی با فعالین بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان این استان، با اشاره به اینکه نوع دغدغه‌های بسیج دانشجویی بسیار ارزشمند است، اظهار کرد: تفکر بسیجی دانشجومعلمان، جدا از رسالت در حوزه تعلیم و تربیت این دانشجویان، راهی برای ایجاد تمدن نوین اسلامی است.

نوروزی با بیان اینکه رهبر انقلاب به آموزش و پرورش با نگاهی عمیق و استراتژیک می‌نگرند، افزود: کلید حل مشکلات کشور در تعلیم و تربیت و در دستگاه آموزش و پرورش است.

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی آموزش و پرورش را مبدأ پیشرفت و حرکت دانست و بیان کرد: در بازدیدی که از مدارس هنگ کنگ و ژاپن در سفرم به آنجا داشتم، علت پیشرفت کشور‌هایی مثل هنگ کنگ و ژاپن، تحول در آموزش و پرورش شان بوده است.

وی با تأکید بر اینکه در مجلس یازدهم باید کمیسیون آموزش قوی شکل بگیرد، گفت: به تقویت دانشگاه فرهنگیان نیاز داریم و تربیت نیروی معلم باید تنها از طریق این دانشگاه صورت گیرد.

نوروزی تصریح کرد: مجمع نمایندگان استان آمادگی دارد که در موضوعات و چالش‌های آموزش و پرورش و دانشگاه فرهنگیان مشاور داشته باشد و همچنین از پیشنهادات و راهکار‌های بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استقبال می‌کند.

وی بیان کرد: ما آمادگی ارتباط مستمر با بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان و تشکیل کارگروهی با اعضای بسیج دانشجویی را داریم.

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بنده آمادگی این را دارم که شما را با جمعی از نمایندگان و فراکسیون فرهنگیان ارتباط دهم و از نقطه نظرات، پیشنهادات و راهکار‌هایی که کمک کننده‌ی حوزه آموزش و پرورش است، استقبال می‌کنیم.

همچنین دانشجویان حاضر در این جلسه نکاتی را درباره سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، عدالت آموزشی، خرید خدمات آموزشی و واگذاری دانشگاه فرهنگیان، مباحث آموزشی و استادان در این دانشگاه و نوع نگاه به آموزش و پرورش و دانشگاه فرهنگیان نکاتی را مطرح کردند.

انتهای پیام/

 

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018