در پی اقدامات غیرانسانی برخی از هندوهای متعصب و زجرکش کردن زنان و مردان مسلمان هندی، دانشگاه های استان گلستان خواستار شنیدن صدای این مردم بی پناه شدند.

به گزارش دانشجو سلام؛ شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه گلستان در پی جنایات و زجرکش کردن دختران و زنان و مردان مسلمان هندی که دل هر بیننده ای را به درد آورده است دولت هند را مسئول این جنایات دانستند و از جامعه بین الملل و همچنین مسئولین ارشد نظام خواستند که با صلابت دراین مورد ورود و از سکوت کردن پرهیز کنند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

?إنِ اسْتَنْصَرُوکُمْ فِى الدِّینِ فَعَلَیْکُمُ النَّصْرُ... ؛ اگر گروهى (مومنان مهاجر) به خاطر حفظ دین و آئینشان از شما یارى طلب کنند، بر شما لازم است که به یارى آنان بشتابید.»

?همزمان با درگیری تمام جوامع بشری با ویروس کرونا که ضمن رعایت نکات بهداشتی و سرعت شیوع نباید با آن غیر عادی رفتار کرد و تمام رسانه ها و ارتباطات جمعی را به آن سمت برد و مسلمانان هندوستان که توسط بودائیان و هندوهای افراطی این کشور و همچنین همکاری نیروهای دولتی، مورد هجوم وحشیانه قرار گرفته اند،را از یاد برد.در این میان مطابق معمول نهاد های به اصطلاح بین المللی و مدعیان دروغین حقوق بشر و دولت های دروغگوی غربی با سکوتی معنادار بار دیگر هویت جنایت کار و استاندارد های دوگانه خویش را در تاریخ ثبت نمودند خصوصا برخی حاکمان جنایت کار کشور های اسلامی که این بار هم خنجر خیانت و سکوتشان در قلب امت اسلامی فرو رفت.

?آیا لازم نیست در چنین شرایطی از امت اسلامی  صدای رسای محکومیت مشرکان و جنایت کاران و حمایت از مظلومان هند شنیده شود؟
چرا دستگاه دیپلماسی از ظرفیت هایی چون جنبش عدم تعهد و یا مجموعه های متشکل از کشور های اسلامی در این راستا استفاده نمی کند؟ چرا مسئولان بلندپایه جمهوری اسلامی، روسای قوا و خصوصا شخص رئیس جمهور در قبال این جنایات سکوت کرده اند؟

?در این میان از مردم عزیز ایران و فعالان فضای مجازی و رسانه های مستقل و انقلابی درخواست می کنیم تا صدای مردم هند را به همه مردم دنیا برسانند به خصوص  در شرایطی که امپراطوری رسانه ای غرب هیچ اراده ای برای حمایت از مظلومان و انتشار اخبار جنایت های هند ندارد.

?بسیج دانشجویی دانشگاه گلستان اقدامات دولت هندوستان را به شدت محکوم نموده و موکدا بر دستگاه دیپلماسی فرض می داند اعتراض شدید خود را نسبت به کشتار مردم مسلمان هند به دولت این کشور اعلام نماید.

" شورای تبیین مواضع حوزه بسیج دانشجویی امام خامنه ای (مدظله العالی) دانشگاه گلستان"

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018