مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان گلستان گفت: برای تکامل و تمدن اسلام به ابزار و مقدمات نیاز است که مهمترین این ابزارها نیروی انسانی همطراز با انقلاب است.

به گزارش خبرنگار «دانشجوسلام»؛ علی لشکربلوکی در گردهمایی بزرگ حلقه های صالحین بسیج دانشجویی استان گلستان گفت: مهمترین ابزار تمدن اسلامی نیروی انسانی همطراز با انقلاب است که ازصفرتا صد این نیروها باید در دانشگاه پرورش یابند  لذا رسالت بسیج دانشجویی این است که در این راه با بصیرت جلو برود.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان گلستان تصریح کرد: دشمن در دشمنی خود کارش را خوب بلد است وبرنامه ریزی مدونی هم دارد اما به جهت فقر مبانی انسانی، مدام شکست میخورد. ما برای مقابله با ظلم دشمن و حفظ ارزش هایمان نیازمند تشکیل تمدن اسلامی هستیم.

وی خطاب به سرگروه ها و مربی های حلقه های صالحین عنوان کرد: مسئولیت شما صرفا یک سرگروه برای چند نفر نیست بلکه باید جهان شمول پیش بروید زیرا شما کسانی هستید که باید به تربیت نیروهایی بپردازید تا بشوند نیروهای اصلی انقلاب نه اینکه به امثال موسوی ها به راحتی وا بدهند.

لشکربلوکی با تأکید بر اهمیت تربیت نیروهای همطراز انقلاب اسلامی، یادآور شد: شجره طیبه صالحین نیز با تدوین نظام حلقه های صالحین در یک فرآیند گفتمان و فرهنگ سازی با اولویت محتوای علمی و با رویکرد زایشی، بهترین روش تربینی را تشکیل می دهد که این امر به همت مربی ها و سر گروه ها بستگی دارد.

مسئول بسیج دانشجویی استان گلستان افزود: گفتمان سازی در نظام حلقه های صالحین باید مبتنی بر گسترش گفتمان انقلاب و احیای تمدن نوین اسلامی، برنامه ریزی جهت تحقق جنبش نرم افزاری و نهضت تولید علم، رویکرد تمدن سازی اسلامی در برنامه‌های مختلف و مطالبه گری دانشجویان از مسئولان نسبت به آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامی و حفظ دستاوردهای نظام باشد.

وی همچنین برنامه ریزی جهت حضور در فضای رسانه‌ای-مطبوعاتی-سایبری و جهت دهی فعالیت‌های بسیج دانشجویی با محوریت حلقه‌های صالحین توسط حوزه را نیز دو رویکرد گفتمان ساز مهم دیگر در نظام حلقه های صالحین بسیج دانشجویی خواند.

لشکربلوکی بر لزوم نقشه راه علمی در شجره طیبه حلقه های صالحین تأکید کرد و بیان داشت: دانشجویان تربیت شده در کانون های تخصصی نظام حلقه های صالحین بایستی پاسخگوی رفع چالش های اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی باشند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018