قائم مقام جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه گلستان گفت: جای ابهام و سوال پیش می آید که چرا وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از معیارهای ارزشی انقلاب تخطی می کند.

محمدباقر شریفی پاسندی در گفتگو با «دانشجوی سلام» گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی جریان های مختلفی وجود داشته و یا بوجود آمده اند. این جریان ها که متأسفانه برخی از آنان نیز از پسوند اسلامی استفاده می کردند ماهیت های ملی گرایی، ضد اسلامی، سکولاری و لائیک داشته و اکنون نیز دارند.

رابطه اقدامات ضد اسلام در دولت های منتصب به اصلاحات چیست؟!

قائم مقام جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه گلستان افزود: جای بسی تأسف است که این جریان ها در دولت های منتصب به اصلاحات رشد و گسترش بیشتری برای فعالیت پیدا می کنند که نمونه بارز آن را در دولت هفتم و هشتم اصلاحات شاهد بودیم که جای سوال و ابهام پیش می آید که ارتباط این جریان های ضد اسلامی با دولت های منتصب به اصلاح طلبی چیست؟

وی تأکید کرد: در همین راستا شاهد صدور مجوز تک خوانی زن توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت تدبیر و امید بودیم که ناراحتی و موضع گیری مراجع و عالمان بزرگ کشور را نیز در پی داشت.

مجلس تا کی به وزیر فرهنگ فرصت می دهد؟!

شریفی پاسندی در پایان ابراز داشت: بی شک نمایندگان مجلس دیگر نباید فرصت به آقای علی جنتی داده و باید بر اساس معیارهای ارزشی و اصولی شان وزیر محترم وزارت فخیمه فرهنگ و ارشاد اسلامی را استیضاح نمایند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018