رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گفت:هرچقدر سهم دانش در فعالیت های کشاورزی استان افزایش پیدا کند ما شاهد توامان رونق تولید و جهش تولید خواهیم بود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان گفت : «برخی افراد کوته‌بین در دستگاه‌های اجرایی به سرمایه‌گذار حسادت می‌کنند و مانع فعالیت آنان می‌شوند.»

 جواد فرامرزی امروز در پنجمین جلسه ستاد مبارزه با کرونای بسیج دانشجویی استان گفت: تنها مردان جنگ واقعی قادر به شنیدن صدای این جنگ می باشند.

معاون پژوهشی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گفت: چندین طرح زودبازده در دانشگاه با مشارکت استادان و دانشجویان برگزار می‌شود تا دانشجویان فرایند تولید محصول تا عرضه به بازار را بیاموزند.

جواد فرامرزی امروز در چهارمین جلسه ستاد مقابله با کرونا بسیج دانشجویی گفت: مسئولین و خیرین علاوه بر توجه به تجهیزات بهداشتی به تهیه ارزاق برای محرومین و کاسبان کم درآمد کمک کنند.

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان گفت: «فراخوانی برای همه دانشجویان رشته پرستاری این دانشگاه برای حضور جهادی و داوطلبانه در جبهه مقابله با کرونا داده شد که مورد استقبال آنان قرار گرفت.»

رئیس دانشگاه گلستان گفت: بستر ارتباط مجازی برای آموزش ۲۵۰۰ کاربر دانشجو را فراهم کردیم و کلاس‌ها در ساعت خود یا حتی در ایام تعطیل برگزار می‌شود.

جواد ایزدی در حاشیه سومین جلسه ستاد دانشجویی مبارزه با کرونا گفت: با اعلام فراخوان از طرف بسیج دانشجویی دانشگاه حدود 170 نفر اعلام آمادگی کردند.

ستاد مبارزه با کرونا در دانشگاه علوم پزشکی گلستان در نامه ای به رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان پیگیر حل مشکلات مردم در مبارزه با کرونا ویروس شدند.

در پی اقدامات غیرانسانی برخی از هندوهای متعصب و زجرکش کردن زنان و مردان مسلمان هندی، دانشگاه های استان گلستان خواستار شنیدن صدای این مردم بی پناه شدند.

پیروزی فوتسال پسران دانشجوی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان مقابل دانشگاه صومعه سرا در مسابقات منطقه 2 کشوری.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های گلستان از مردم و دانشجویان دعوت کردند تا در انتخابات مجلس یازدهم حضوری پرشور داشته باشند.

امروز دکتر عبدالله گنجی، تحلیلگر سیاسی و مدیر مسئول روزنامه جوان در همایشی در دانشگاه آزاد گرگان بیان گفت: انتخابات ما با امنیت گره خورده است.

معاون پارک علم و فناوری گلستان گفت: «دانشگاه‌ها برای پیشرفت باید با کارآفرینان ارتباط داشته باشند؛ چراکه آنان مهم‌ترین رکن جامعه استارت‌آپ هستند.»

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان گلستان گفت: «در شرایط کنونی که جامعه ما در معرض یک انتخابات سرنوشت‌ساز قرار دارد، می‌توانیم با تأسی به حضرت زهرا(س)، سرنوشتی درست را رقم بزنیم.»

حجت‌الاسلام طاهری در مراسم دومین سالگرد تدفین شهدای گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی آزادشهر اظهار کرد: شهدا به وظیفه خود یعنی حفاظت از ارزش‌های نظام و ولایتمداری به‌ خوبی عمل کردند و وظیفه ما بسیار سنگین است.

دوره علمی تخصصی مسیر که با محور واکاوی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و همچینین نقش آفرینی دانشجو معلمان در عرصه برگزار شد.

دوره 2 روزه مسیر در جهت آشنایی با سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و همچنین نقش آفرینی دانشجو معلمان با حضور اساتید کشوری به مدت 2 روز در دانشگاه فرهگیان استان گلستان برگزار خواهد شد.

دکتر نادری رئیس دانشگاه آزاد آزادشهر: با آغاز ۴۰ سالگی دوم انقلاب و بیانیه مقام معظم رهبری، تبیین بیانیه گام دوم انقلاب برای جوانان مهم‌ترین رسالت دانشگاهیان است.

حجت الاسلام ذوالفقاری در مراسم گرامیداشت دهه فجر در داشگاه آزاد آزادشهر گفت: یکی از شاخص‌ها و چشم‌انداز انقلاب اسلامی راهبرد تعالی و توسعه فرهنگ بوده که برای دولت‌سازی اسلامی بسیار ضروری است.

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018