سید محمد حسین حسینی فعال رسانه و دانشجوی دانشگاه آزاد علی آباد در مقاله ای تحت عنوان بحران آلودگی در تلویزیون و سریال های ایرانی با نگاه روانشناسانه تربتی و مطالبه گرایانه به نقد برخی از سریال های اخیر پخش شده از صدا و سیما می پردازد. در بخشی از مقاله از جلوه های منفی این سریال های به ظاهر خانوادگی عاشق شدن و در این راستا پا را فراتر از حدود گذاشتن است.

چهره واقعی موساد در فیلم ضد ایرانی مامور مخفی رونماایی شد.

کارگاه دو روزه حیات طیبه ویژه دانشجویان فعال فرهنگی دانشگاه آزاد آزادشهر برگزار شد.

به گزارش دانشجو سلام؛ با هدف ایجاد نشاط و نشر ورزش همگانی بین داشجویان دانشگا گنبد کاووس پرژه ساخت زمین چمن مصنوعی دانشگاه گنبد کاووس با حضور دکتر علیزاده مدیر کل تربیت بدنی وزارت علوم و دکتر صولتی معاون برنامه ریزی صندوق رفاه دانشجویان افتتاح گردید.

با همکاری دانشگاه صنعتی شریف و به همت معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه گلستان این مدرسه اشتغال در دانشگاه گلستان راه اندازی شد.

شامگاه دوشنبه سوم آذرماه، محفل ادبی با حضور دکتر محمود حاجیکلاته، شاعر سرشناس استان، دکتر محمدرضا احمدی، و جمعی از دانشجومعلمان علاقه مند و هنرمند برگزار شد.

دانشگاهیان استان گلستان پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری در دیار با نیروی پرسنل هوایی به تبیین منویات معظم له پرداخته و خواستار اجرای فرامین رهبری شدند.

قائم مقام جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه گلستان گفت: جای ابهام و سوال پیش می آید که چرا وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از معیارهای ارزشی انقلاب تخطی می کند.

"حلقه های صالحین" یکی از مفاهیمی است که اخیرا در فضای دانشگاه ها در حال گفتمان سازی به خصوص در میان دانشجویان بسیجی است که با توجه به کثرت این قشر از دانشجویان کشور این مفهوم و دستاوردهای آن در حال فراگیری عمومی است.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان گلستان گفت: برای تکامل و تمدن اسلام به ابزار و مقدمات نیاز است که مهمترین این ابزارها نیروی انسانی همطراز با انقلاب است.

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018