بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان گلستان در نامه‌ای به مجمع نمایندگان استان، درخصوص قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی نکاتی را مطرح کرد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجوسلام، بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان گلستان در نامه‌ای به مجمع نمایندگان استان گلستان درخصوص قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی که از سوی کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار گرفته است، نکاتی را مطرح کرد.

در این نامه آمده است:
احتراما به استحضار می‌رساند اخیرا کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی سه طرح در قالب یک اصلاحیه و دو الحاقیه برای قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی را مورد بررسی قرار داده است که خلا کمبود معلم در سال‌های آتی را جبران کند.

یکی از این طرح ها، طرح الحاق یک تبصره به ماده ۱۷ قانون مذکور می‌باشد که پیشنهاد شده است در راستای رفع تبعیض و بسط عدالت، محدودیت زمانی و محدودیت تجمیعی برای مشمولان برداشته شود و همه نیرو‌های چهار گروه خریدخدمات آموزشی، حق التدریس، پیش دبستانی و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی که حداکثر دو سال قطع همکاری داشته اند یا سه سال منتهی به ۱۳۹۸ به طور مستمر و بدون قطع همکاری، فعالیت داشته اند به استخدام رسمی درآیند.

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018