نماینده مردم مینودشت، کلاله و مراوه تپه در جمع دانشجومعلمان گنبدکاووس گفت: به وزیر آموزش و پرورش پیشنهاد کرده‌ام که برای جذب معلم، به سیستم دبیری سابق بازگردیم.

 به گزارش دانشجو سلام؛ به نقل از خبرگزاری دانشجو،جمعی از فعالان بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان گنبدکاووس با رضا آریان پور، نماینده مردم مینودشت، کلاله و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی برگزار کردند.

در ابتدای این نشست، دانشجویان نکاتی را درخصوص سند تحول بنیادین، عدالت آموزشی، طرح خرید خدمات و نظام رتبه بندی معلمان بیان کردند. همچنین موضوعات مرتبط با دانشگاه فرهنگیان استان گلستان نیز از سوی دانشجویان مطرح شد. آریان پور در این جلسه، ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع دانشجویان، اظهار کرد و به تشریح نهاد‌های آموزشی، مانند آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه پرداخت. نماینده مردم مینودشت، کلاله و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این نهاد‌های آموزشی هستند که خط فکری مردم را تشکیل می‌دهند و توانایی ترویج اندیشه انقلاب اسلامی را در بطن جامعه دارند. وی با اشاره به دیدار خود با وزیر آموزش و پرورش گفت: در این دیدار که جزو اولین ملاقات‌های من در کسوت نمایندگی مجلس شورای اسلامی بود، به آقای حاجی میرزایی متذکر شدم که اگر در هر شغلی صلاحیت‌های فردی و اجتماعی فرد مورد توجه قرار نگیرد، در حرفه‌های معلمی و پزشکی افراد باید با دقت انتخاب شوند. آریان پور با بیان اینکه ورود معلمان به صورت خرید خدمت و معلمان نهضتی به آموزش و پرورش مناسب نیست، گفت: این حرکت‌ها ظلم در حق مردم است و به وزیر آموزش و پرورش پیشنهاد دادم که به سیستم دبیری سابق برگردیم. چراکه این سیستم امتحانش را پس داده است. وی در پایان برای بهبود وضعیت آموزش پرورش و رسیدن به نقطه‌ی ایده آل ابراز امیدواری کرد.
 
 

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018