رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبدکاووس با اشاره به پیگیری‌های اخیر مسوولان این دانشگاه برای افزایش رشته، گفت: موفق شدیم برای ترم آتی دو رشته جدید را به مجموعه رشته‌های دانشگاه اضافه کنیم.

 به گزارش دانشجو سلام، احمد مهرابیان با اشاره به فرا رسیدن عید سعید غدیر و تبرک این روز به همه مسلمانان، اظهار کرد:

در این روزهای مبارک ما نیز عیدی بسیار خوبی برای جوانان و دانشجویان منطقه داریم تا بتوانیم در راستای وظایف خود اقدامات شاخصی را انجام دهیم.

وی با بیان اینکه با پیگیری‌های صورت گرفته موفق به اخذ دو رشته جدید در مقطع کاردانی و کارشناسی شدیم، افزود: با توجه به اینکه گنبدکاووس به عنوان شهر جهانی فرش ترکمن مطرح بوده و در حوزه صنایع دستی به عنوان یکی از قطب‌های بزرگ کشور شناخته می‌شود رشته صنایع دستی گرایش فرش دستباف را در مقطع کاردانی پیوسته راه‌اندازی کرده‌ایم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گنبدکاووس با تاکید بر اینکه گرایش جدیدی از رشته حقوق را نیز در مقطع کارشناسی ناپیوسته در این واحد راه‌اندازی کردیم، خاطرنشان کرد: رشته حقوق در گرایش حقوق ثبتی نیز از نیم‌سال تحصیلی نخست سال جاری در دانشگاه آزاد اسلامی گنبدکاووس فعال می‌شود.

مهرابیان تعداد رشته‌های فعال در مقطع کاردانی را در این دانشگاه 20 رشته عنوان کرد و گفت: 35 رشته در مقطع کارشناسی و 11 رشته در مقطع کارشناسی ارشد هم اکنون در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبدکاووس فعال بوده و دانشجو جذب می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه شرایط برگزاری کلاس‌ها به صورت مجازی به صورت کامل در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبدکاووس فراهم شده است، اضافه کرد: به طور کامل آماده‌ایم تا در صورت عدم بهبود شرایط کرونایی ترم آتی را نیز بدون مشکل و با بهترین امکانات زیرساختی در حوزه وب و با اساتید شاخص به صورت مجازی و آنلاین برگزار کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گنبدکاووس با اشاره به اینکه توسعه فضای آموزشی، آزمایشگاهی، رفاهی و ورزشی در سال‌های در دستور کار ما قرار داشته است، گفت: امروز دانشگاه آزاد اسلامی گنبدکاووس یکی از پیشرفته‌ترین سالن‌های ورزشی چند منظوره، سالن ورزشی رشته‌های مادر، آزمایشگاه، لابراتوار زبان، اتاق‌های آموزشی پرستاری و ... را در اختیار دارد.

انتهای پیام/

منبع: فارس

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018