دستگاه ضدعفونی کننده SMARTSEPT-T توسط یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در مرکز رشد دانشگاه گلستان تولید و تجاری سازی شد.

به گزارش دانشجو سلام؛ این دستگاه ضدعفونی کننده که با تلاش دانشگاه گلستان ساخته شده است قابلیت پایش استفاده نیروی انسانی از دستگاه و هشدار اتمام مواد ضدعفونی کننده و تعویض مخزن را دارا می‌باشد.

یکی از مزایای این دستگاه بهره‌گیری از اینترنت می‌باشد و می‌تواند ارزیابی و پایش رعایت بهداشت دست و استفاده از آن توسط نیروی انسانی ادارات، بیمارستان‌ها، مراکز درمانی و حتی حوزه صنایع غذایی را آسان نماید. همچنین می‌تواند ضمن ضدعفونی کردن دست، تعداد دفعات استفاده از دستگاه توسط نیروی انسانی را از طریق کارت پرسنلی ثبت و در حافظه خود ذخیره نماید.

در طراحی، مدل سازی بدنه و مونتاژ دستگاه‌ها و مدیریت فناوری اطلاعات این شرکت از ظرفیت دانشجویان رشته‌های مکانیک، الکترونیک و کامپیوتر دانشگاه گلستان استفاده شده است.

شرکت شتابگران فناوری گلستان یکی از شرکت‌های دانش بنیانی است که با موضوع تجاری سازی فناوری‌های نوین در سال ۱۳۹۴ راه‌اندازی و در سال ۱۳۹۶ با سرمایه‌گذاری شرکت بهبان شیمی در حوزه طراحی و ساخت تجهیزات پیشرفته کنترل عفونت فعالیت می‌کند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018