کارشناس مسائل سیاسی استان گفت: دو آیه ابتدایی سوره انبیا بیان می کند که فتنه به 2 علت اساسی ایجاد و گسترش می یابد. یک غفلت مردم و دوم بازیگوشی و جهل مردم که ریشه فتنه از این دو مسئله است.

به گزارش دانشجو سلام؛  فعال سیاسی استان به مناسبت 9 دی و پایان غائله فتنه 88، در همایشی با عنوان نقش رهبری در تثبیت انقلاب اسلامی که به همت دانشکده فنی چمران گرگان برگزار شد اظهار کرد: البته فتنه از بدو خلقت به معنای آزمایش وجود داشته و آدم نیز به این بلا مبتلا شده است. اما در زمان بعد از فوت سلیمان نبی فرقه جدید به وجود آمد که به آنها صهیون یا کابالا یا میشن می گفتند که اینها خود را ارباب زمین بعد از سلیمان می دانند.  آنها بعد از داستان کشتی یهو با یهودا، اعتقاد دارند که با زمین خوردن یهو سلطان زمین آنانند و قوم برتر جهانیان می باشند. آنان افکار و عقاید خود را در کتابی به نام تلمود گردآوردی نمودند این کتاب سرشار از دشمنی با ایرانیان است

سلیمان دوست در مورد این دشمنی افزود: این دشمنی به زمان قدیم و حتی قبل از اسلام بر میگردد. در جایی از تلمود آمده است ارباب اولین، ارباب آخرین خواهد شد و دعوای اصلی بر سر این است. متاسفانه آمریکا و غرب که به دنبال حفظ قدرت خود هستند این خطر را درک کرده اند اما از داخل هنوز اعتقادی به این مسئله وجود ندارد. حتی مسئولین سیاسی غرب خود این مسئله را بر زبان می آورند. جرج فریدمن مدیر کل راهبردی ایالات متحده در نوشتاری با عنوان صد سال آینده؛ سناریوری برای قرن آینده؛ در فصل 5 بخش 5 که در مورد منطقه خاورمیانه است اعتراف میکند که ایرانیان ارباب اول بوده اند چرا که بر اساس اسناد گینس سیاسی ایران به مدت 300 سال مستمر بر 44 درصد خاک های شناخته شده زمین آن زمان و 67 درصد آبهای جهان تسلط داشت. همچنین بزرگان میشن در تلمود صراحتا گفته اند: ما از هیچ قوم و زبان و نژادی هراسی نداریم جز ایرانی ها و صحبت نتانیاهو در سازمان ملل که در سوالی از تنها هراس خود پرسید سه بار نام ایران را می برد.

وی اضافه کرد: البته این دشمنی به زمان اسلام بر نمیگردد. حتی 3000 سال پیش نیز در زمان خشایار و هخامنشیان این دشمنی با ایرانیان بوده و در رده های بالای قدرت ایران نفوذ کردند و باغث قتل عام ایرانیان در روز 13 فرودین شدند. هنگامی که ایرانیان مسلمان شدند این دشمنی دوچندان شد چراکه اسلام نیز با این قوم مشکل داشت.

20191229 094215

وی در مورد جایگاه میشن های در لایه های قدرت به ویژه در دولت آمریکا گفت: نفوذ آنها در لایه های قدرت آمریکا آنچنان بالاست که آی پک لابی بزرگ انتخابات آمریکا می باشد.

سلیمان دوست در مورد اینکه چرا غرب علاوه بر منابع مالی در خاورمیانه سرمایه گذاری میکند گفت: دعوا بر سر این است ایرانی ها همانطور که از ابتدای تاریخ آقای جهان بوده اند در پایان جهان هم آقای جهان خواهند بود همانطور که در قرآن لمایلهقوا بهم در سوره جمعه جهان به آنان واگذار می شود که از پیامبر پرسیدند که منظور چه کسانی هستند که در جواب به برادران سلمان را اشاره می کنند.

وی در مورد چرایی حضور ایران در عراق، سوریه، لبنان و فلسطین و... گفت: در آخرالزمان دعوا بر سر حرکت شرق به غرب است و قدرتها از ترس از دست دادن قدرت خود هستند. در تلمود آمده است که شاهزاده ای خوشبخت سوار بر اسب سیاه از سه محور شمال، مرکزو شرق به غرب حرکت می کند که از شاهزاده خوشبخت به ایران و از اسب سیاه نفت تعبیر شده است. بنابراین همیشه و در همه حال این دشمنی غرب با شرق بوده و خواهدبود و آمریکا و اروپا این را می دانند و به دنبال قائله بعد قائله و فتنه بعد فتنه می باشند. اعتقاد آنان به آخر الزمان و حداقل دفع خطر احتمالی، در بین آنان قوی تر از دیگران است. حتی مطالعات گسترده ای داشته اند که چگونه این آتش را خاموش کنند. بهترین راهکار و کم هزینه ترین راهکار را نیز فروپاشی ایران از درون می دانند چراکه جنگ نظامی دیگر کارآمد نیست.

وی همچنین علت چرایی اسکان منافقین به آلبانی را نیز همین تئوری دروازه شرق به غرب دانست و افزود: کمک ایران به روسیه، به ترکیه و سوریه و لبنان بر اساس همین تئوری است و این مناطق برای همه قدرتها حتی از زمان هخامنشیان بسیار با اهمیت بوده است. فیلم هایی مثل ارباب حلقه ها صراحتا این مطالب را عنوان کرده اند و در بخشی از فیلم آمده که سپاهی تاریک با پرچم سیاه از شرق به غرب حمله خواهد کرد که بعد از آن داعش را به وجود آوردند.

 وی گفت: تنها کسی که فهمید پشت این قائله ناامنی و جنگ ها در خاورمیانه چه چیزی است رهبری و امام راحل وهمچنین متفکرین غربی بوده است که ایشان توانستند فتنه های داخلی را مدیریت کنند.

 سلیمان دوست افزود: در فتنه 78 قصد آنان ارزیابی مسائل ایران بود که البته رهبری 2 قضیه اصلی حوادث 78 را به سادگی حل نمودند. در قتل های زنجیره ای که فرمودند فروهر دشمن بود اما بی آزار و در قضیه کوی دانشگاه فرمودند اینها بچه های ما هستند اگرچه تخس هستند ولی فرزندان ما هستند و کاری به آنها نداشته باشید. وی افزود آنها قصد داشتند برنامه اصلی خود را سال 92 پیاده کنند. اما با حضور میرحسین موسوی که چهار خصوصیت مدنظر غرب را جهت براندازی نظام داشت برنامه های خود را معطوف به انتخابات 88 کردند. اما ظرفیت و فضا هنوز برای آنان مهیا نبود و با تصمیمات صحیح این قائله بزرگ به سرانجام نرسید.

در فتنه بنزین نیز رهبر انقلاب از خود مایه گذاشتند و اگرچه به نحوه اجرا ایرادی داشتند اما با توجه به قانون و احترام به تصمیم سران قوای کشور، تخطی از آن را انحراف در امور کشور دانستند. در واقع حمایت رهبری دفاع صرفا از دولت نبود و این موضوع ایشان دفاع ار ساختار نظام بود که اجازه مدیریت فتنه رابه صحنه گردان فتنه  ندادند.

انتهای پیام/

20191229 094255

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018