رییس دانشگاه علمی کاربردی گلستان گفت: یکی از افتخارات بنده در طول مدیریت این دانشگاه جذب 34 مدرس خبره  بوده که این مدرسان دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی نیستند ولی دارای مهارت اند که در کنار اساتید دانشگاه آموزشهای خوب نظری و عملی به دانشجویان داده می شود.

به گزارش دانشجوسلام؛ امیر احمد دهقانی در نشستی  با حضور روسای مرکزاکز آموزش علمی کاربردی گفت: توسعه رشته ها در مراکز بر اساس آمایش استانی و خوشه های شغلی انجام می شود و هریک از مراکز ما براساس ماموریتی که دارند به ارائه خدمات می پردازند.

رییس دانشگاه علمی کاربردی گلستان افزود: در چند سال اخیر اقدامات کیفیت بخشی خوبی داشتیم که شاهد بعضی از اثرات مثبت آنها بوده ایم و برخی را هم در آینده می بینیم.

وی بیان کرد:وجود رشته های جدید آموزشی یکی دیگراز کارهایی بود که در چند سال اخیر دراین دانشگاه انجام شد و دانشگاه علمی کاربردی بزرگترین دانشگاه کارآفرین وزارت علوم است.

دهقانی ادامه داد: رشته گردشگری خاص استان گلستان،پرورش اسب از رشته هایی است که در این دانشگاه ارائه می شود.

رییس دانشگاه علمی کاربردی گلستان گفت:در سال جدید 81کارگاه آموزشی رایگان برای کارآموزان در این دانشگاه برگزار شد.

وی افزود: یکی از افتخارات بنده در طول مدیریت این دانشگاه جذب 34 مدرس خبره  بوده که این مدرسان دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی نیستند ولی دارای مهارت اند که در کنار اساتید دانشگاه آموزشهای خوب نظری و عملی به دانشجویان داده می شود.

وی گفت:در دانشگاههای علمی کاربردی به علت ماموریت گرا بودن رشته مشترک وجود ندارد و مراکز ما دارای سطح بندی آموزشی می شوند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018