امام جمعه گنبدکاووس گفت: در بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی، مقایسه ای قبل و بعد از انقلاب، مقایسه بین ما و کشورهای همتراز، مقایسه برای شاخص هایی که باید داشته باشیم، مقایسه رویکردی و عملکردی باید مد نظر قرار گیرد.

به گزارش دانشجوسلام؛ حجت الاسلام محمود ترابی امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه گلستان که به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی در گرگان برگزارشد، اظهار کرد: از نعمت های بزرگی که باید شکر گزار آن باشیم که چشممان به جشن های چهلمین سالگرد انقلاب روشن است .

وی افزود: درجنگ ترکیبی اقتصادی و روانی قرار داریم که در این حوزه باید نهضت بزرگ خبر رسانی داشته باشیم تا فضای خوبی هنری و فرهنگی بوجود آید تا اثری در افکار عمومی بگذارد و دیدگاه ها عوض می شود.

امام جمعه گنبد کاووس تصریح کرد: واجبترین کار جهادی و مثمر اطلاع رسانی خدمات جمهوری اسلامی به آحاد مردم تا فضایی که از طرف نفوذی ها در حال شکل گیری است، ایجاد نشود و مخاطب ماهواره ها و دشمن قرار نگیرند و این نشانه جنگ رسانه ای و مطبوعاتی است که باید برآنان پیروز شویم.

ترابی بیان کرد: دستاوردهای انقلاب بیش از آن است که در یک دهه قابل اطلاع رسانی باشد لذا برنامه ها را تا سال آینده در نظر گرفته ایم.

وی اذعان کرد:در بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی، مقایسه ای قبل و بعد از انقلاب، مقایسه بین ما و کشورهای همتراز، مقایسه برای شاخص هایی که باید داشته باشیم، مقایسه رویکردی و عملکردی باید مد نظر قرار گیرد.

ترابی با بیان اینکه ما ظرفیت بزرگ توسعه را با رویکرد جدید با پیروزی انقلاب اسلامی آغاز کردیم، خاطرنشان کرد: انقلاب هنر مردم و نفوذ رهبری است و این خط مماس مردم و رهبری قدرت آفرین است.

وی ادامه داد: نظام هرچه اسلامی تر مردمی تر است و یکی از نشانه های مهم موفقیت ما است.

به گفته امام جمعه گنبد کاووس؛ این از برکت انقلاب اسلامی است که تا آسیا ، افریقا و در جهان نفوذ داریم .ایجاد بسیج مردمی درعراق سوریه و لبنان و تربیت رهبران بزرگ دنیا تضعیف دشمن از دستاوردهای انقلاب و قدرت ما فزاینده بود.

وی با بیان اینکه هیچ تحولی بعد از انقلاب بیشتراز مناطق ترکمن صحرا نبوده است، متذکرشد: در این چهل سال تا دورترین مناطق مرزی و ترکمن نشین استان گلستان دارای امکانات آب و برق و گاز، مساجد و .. شدند.

امام جمعه گنبد کاووس اذعان کرد: ترکمن صحرا در قبل از انقلاب حتی یک نماز عید هزار ان نفری را تجربه نکرده است و هیچ امام جمعه ای تاثیر گذار در مردم نداشت ، تعداد مسجدها در منطقه 10 برابر شده و نمازهای جمعه و جماعت چند هزار نفر در دورترین روستاهای مرزی برگزار می شود .

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018