مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: در سال ۹۷ میزان تلفات جاده ای گلستان ۲۱ درصد کاهش داشته و گلستان توانست رتبه یک را در کاهش تلفات برون شهری کسب کند.

به گزارش دانشجو سلام؛ مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در استان گلستان تعداد 75 شرکت حمل و نقل باری فعالیت می کنند که نزدیک به 7و نیم میلیون تن  بار را جابجا می کنند.

مهدی میقانی گفت: حدود 9 هزار ناوگان با نزدیک به 12هزار نفر راننده در گلستان مشغول کار هستند.

وی در خصوص برطرف شدن مشکل لاستیک ماشین رانندگان بیان کرد: برای این کار در استان ۱۵ مرکز برای توزیع حواله لاستیک اختصاص داده شد که نزدیک به ۱۱ هزار حلقه را توزیع کردند هر چند که میزان نیاز گلستان بیش از این تعداد است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان ادامه داد: خوشبختانه لاستیک در فهرست کالاهای اساسی قرار گرفت و در نوسانات بازار ارز با نرخ دولتی 4200 وارد شد .

وی درباره میزان تلفات جاده ای در استان گفت: در سال ۹۷ میزان تلفات جاده ای گلستان ۲۱ درصد کاهش داشته و گلستان توانست رتبه یک را در کاهش تلفات برون شهری کسب کند.

میقاتی توضیح داد: در سال گذشته 220 نفر تلفات جاده ای داشتیم که در حال حاضراین تعداد به 174 نفر رسیده است و در سفر وزیر راه 10 میلیارد تومان برای ایمنی بریدگی ها اختصاص داده شد.

این مقام مسئول اضافه کرد: با وجودیکه 28 هزار کلاه ایمنی در بین موتور سواران توزیع شد در کنار آموزش ها، آمار ها در حوزه تصادفات موتورسیکلت سوراران تاسف بار است.

میقانی بیان کرد: ایمن سازی دوربرگردان های ورسن، زینب آباد، حکیم آباد، کمربندی علی آبادکتول، پشمک پناده، کارخانه آراد زاهدی، سعدآباد خان ببین، قره سو در محور گنبد به آزادشهر، ده حسن خان در محور گنبد به مینودشت و اسلام آباد بر عهده راهداری گلستان است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018