رئیس بسیج اساتید کشور گفت: دولت اقتصاد ملی را تضعیف کرده است .ارتباط خود با همسایه ها، و کنفرانس کشورهای اسلامی را قطع کرده است. اما هر کشور ذره بینی جرات می کند به درشتی با ایران اسلامی سخن بگوید و کشور را معطل دلالان ارزی کرده است.

به گزارش دانشجوسلام ؛ مجتبی زارعی ظهر امروز در همایش چهل سالگی انقلاب اسلامی و رسالت نخبگان که در سالن همایش های دانشگاه آزاد اسلامی برگزارشد، اظهار کرد: جریان ها در کشور دگرگون شده اند. دو جریان مهم در کشور "ظرفیت و راه حل" و "بن بست و بحران" در حال شکل گیری است.

وی با بیان اینکه دشمن می خواهد چهل سالگی انقلاب را نبیند، افزود: اما این جریان عمومی تاریخ است که هیچ وقت سلمانیت و اباذر بودن جریان خود را به چیز دیگر نخواهد داد و حرکت عمومی انقلاب اسلامی به پیش می رود.

رئیس بسیج اساتید کشور تصریح کرد: دیگر اسامی قدیم در سپهر سیاسی کشور جایی ندارد و چه بسا اصولگریان از اصلاح طلبان اصلاح طلب تر و جریان اصلاح طلبان و دمکراسی خواهان از هیتلر هم دیکتاتور تر باشند.

جریان جدید "مردم گرایان انقلابی" در حال شکل گیری است

وی ادامه داد: به نظر می آید جریان جدید "مردم گرایان انقلابی" در حال شکل گیری است اعتدالیون زمانی سپهر گفتمانی را برای سال هایی اشغال کردند اما ازظرفیت ها و هویت ملی برای پیشرفت استفاده نکردند.

زارعی با اشاره به اینکه چه جریان هایی کشور را از یوغ استعمار خارج کردند، گفت: زمانی که لیبرالها فرماندهی جنگ را در هشت سال دفاع مقدس داشتند، بنی صدر وقت کشی می کرد که شهر به شهر ما اشغال می شد اما با فرماندهی امام ظرفیت ها شکوفا شد و طریق القدس ها و ثامن الئمه ها بوجود آمد.

وی ابراز کرد: در دوران بعد از جنگ دولت سالاری به جای مردم سالاری بوجود آمد و ژن های خاص، ظرفیت های ملی را از بین می برد اما اکنون ایران نسخه جدید می خواهد.

این استاد دانشگاه گفت: بومی ترین روش برای اداره کشور استفاده از ظرفیت های داخلی تجاری سازی علم و حمایت از کالای ایرانی است که باید تاکید شود. برای مثال دانش نقطه زنی سپاه از دل بچه های ممتاز دانشگاه ها بوجود آمده و از خارج نیست. اما متاسفانه کالاهای قاچاق از منزل خانواده یک وزیردر می آید.

رها کردن اقتصاد ملی ظلم است/ آقایان هنوز در بند پاراف نامه هستند

وی با بیان اینکه رها کردن اقتصاد ملی ظلم است، یادآورشد: سازمان بسیج مستضعفین بارها مکتوب و با ارسال پیک به هیئت دولت اعلام کرد که گستره عظیم بسیج به داد کشور خواهد رسید اما آقایان هنوز در بند پاراف نامه هستند و ظرفیت ها را جدی نمی گیرند.

رئیس بسیج اساتید کشور افزود: دولت اقتصاد ملی را تضعیف کرده است .ارتباط خود با همسایه ها، و کنفرانس کشورهای اسلامی را قطع کرده است. اما هر کشور ذره بینی جرات می کند به درشتی با ایران اسلامی سخن بگوید و کشور را معطل دلالان ارزی کرده است.

وی اذعان کرد: آحاد کارگزاران میل دارند کشور مجد و عظمت پیداکند شما صنعت گفتگو با سازمان ملل را فراموش کردید می توانید اعلام کنید اما گفتگو نمی کنید.

زارعی گفت: دشمنان در پستوها می نشینند و اعتراف می کنند جایگزنی برای جمهوری اسلامی نداریم و هرکاری می خواهیم انجام دهیم باید از داخل کشور باشد ومردم را به ستوه در آورند، زیرا می دانند جایگاهی در میان مردم ندارند.

باید در درون کشور ظرفیت ها را به رسمیت بشناسیم

وی ادامه داد: باید در درون کشور ظرفیت ها را به رسمیت بشناسیم واسیر حربه های آنها نشویم زیرا جمهوری اسلامی هیچگاه با مردمش نمی جنگد.

رئیس بسیج اساتید کشور اجتماع 100 هزار نفری بسیجیان درورزشگاه آزادی را دربی عظیم خواند و خاطرنشان کرد: نمایندگان با کار زشت (تصویب (CFT مجلس سعی کردند شیرینی این شهراورد را از بین ببرند.

باید کنوانسیون های بومی خلق شود

زارعی با اشاره به بیانیه رئیس مجلس در روز تصویب CFT گفت: نمایندگان باید توضیح دهند که پیوستن به هر کنوانسیونی چه نفعی برای ملت داردو اقدام بسیار زشت تر رئیس مجلس که از رهبری برای این تصویب استفاده کرد در حالی که خلاف واقع و دروغ بود.

رئیس بسیج اساتید کشور با بیان اینکه باید به دیپلمات ها یاد ندادیم مذاکره یعنی دادن و ستادن، ادامه داد: مجلس به کارش عمل نمی کند، ما باید با زبان علم حرف بزنیم. ، باید کنوانسیون های بومی خلق شود. گلستان ما

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018