نائب رییس موسسه طب‌الرضا(ع) استان گلستان اعلام کرد: استاد حکیم حسین خیراندیش پدر طب سنتی معاصر ایران پانزدهم مهر ماه جاری در استان گلستان حضور خواهد یافت.

به گزارش دانشجوسلام ، مسعود اکبری با اعلام این خبر افزود: استاد خیراندیش به اتفاق علی محمد ملاحی از اساتید طب سنتی استان گلستان در همایش «نقش اصلاح سبک زندگی در اقتصادمقاومتی» که با همکاری این موسسه و سپاه ناحیه گرگان در دانشگاه منابع طبیعی برگزار می‌شود ، سخنرانی خواهند داشت.

به گفته وی، این موسسه تلاش دارد آموزه‌ها و یافته‌های طب سنتی ایران را که به میزان قابل توجه‌ای برآمده و منبعث از دستورات دینی و سیره نورانی پیامبر اکرم اسلام(ص) و ائمه اطهار(ع) است، با شیوه‌های نوین در اختیار اقشار مختلف مردم قراردهد.

نائب رییس موسسه طب‌الرضا(ع) استان گلستان در پایان خاطرنشان کرد: مقدمه و دروازه ورود به دنیای طب سنتی ایران و یکی از راهکارهای دستیابی صحیح و علمی به آن، برگزاری همایش‌های روشنگرانه و آموزشی از این دست است که طی آن سخنرانان، وجوه مختلف و متعدد طب سنتی و تاثیر آن در سبک زندگی را تشریح و تبیین خواهند نمود و نشان خواهند داد که در حوزه اقتصاد مقاومتی که بر داشته‌های بومی و اتکای به نفس استوار است چه تاثیرات شگرفی دارد.

photo ۲۰۱۸ ۱۰ ۰۳ ۲۳ ۴۳ ۲۷

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018