فرماندار گرگان گفت: بعنوان یک مسئول برخود تکلیف می دانم که ادامه دهنده راه شهدا باشم برای حفظ ارزش های انقلاب بکوشم چرا که آنها ازعزیزترین داشته خود که جان آدمی است گذشتند .

به گزارش  دانشجوسلام؛ به نقل از کلاس بیست؛ "ابوالقاسم صفوی" امروز در حاشیه استقبال از هجدهمین شهید مدافع حرم گلستان در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: متاسفانه باردیگر شاهد قتل عام سپاه جهانی انقلاب اسلامی به رهبری امریکا و اسرائیل در سوریه بودیم که مستشاران که جهت اعتلابخشی در کشور سوریه بودند و مورد خشم و غضب خود قرار دادند و گلی را از گلستان انقلاب اسلامی برچیدند.

وی افزود: شهید "سید رضا حسینی نوده" از نیروهای ارزشی و خوب ما بود که از جمع ما پرکشیدند که بارفتن این شهدا بار مسئولیتی ما سنگین تر شد.

فرماندار گرگان تصریح کرد: وظیفه داریم با قدرت بیشتر برای حفظ ارزش ها انقلاب اسلامی گام برداریم و به دنبال آسایش و رفاه و معیشت مردم و زدودن توطئه های دشمن در همه زمینه ها باشیم.
صفوی بیان کرد: این روزها روزهایی است که باید مراقب باشیم زمینه و بستر را برای دشمن آماده نکنیم و هوشمندانه عمل کنیم .

وی متذکر شد: بعنوان یک مسئول برخودتکلیف می دانم که ادامه دهنده راه شهدا باشم برای حفظ ارزش های انقلاب بکوشم چرا که آنها از عزیزترین داشته خود که جان آدمی است گذشتند، حداقل کاری که می توانیم انجام دهیم این است که مراقب اهداف خود آنها باشیم .

فرماندار گرگا ن با بیان اینکه جمهوری اسلامی با انقلاب امام سه مطلب "استقلال"، " ازادی"، "جمهوری اسلامی" را به جهانیان ثابت کرد: افزود:ایران کشوری است که می خواهد مستقل باشد و روی پای خود بایستد، هیچگاه به کشوری تعرض ندارد و به حریم هیچ کشوری وارد نمی شو د و با بازوان و اندیشه های توانی جوانان خود کشورش اداره می کند اما متاسفانه دشمنان این انقلاب را که سال ها بر آن سیطره داشتند برنمی تابند و همواره با آن دشمنی می کنند .

وی ادامه داد: شهدا درس «مقاومت»، «ایثار»،«گذشت» و وفاداری برای ما دارند و ماهم وظیفه داریم که راه شهدا را ادامه بدهیم .

فرماندار گرگان در خاتمه گفت: از همه مسئولان می خواهیم مراقب شهدا، واسرا ما باشند که این ها رفتند وجانشان، بخشی از بدن و سال های عمر و جوانی خود را در کشور دشمن گذاشتند تا ما در کشوری آزاد و در امنیت باشیم، بنابراین باید قدر این امنیت را بدانیم و با دست خودمان کاری نکینم دشمن شاد بشویم .

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018