رییس دانشگاه آزاد آزادشهر تصریح کرد : شهید حججی همانند سرورش سیدالشهدا  بی سر به سوی معبودش شتافت و ثابت کرد که پیروان راستین امام حسین (ع) در هر زمان و مکان در مقابل دشمنان خدا و رسولش ایستاده و با نثار جان خود عاشورای دیگری را رقم خواهند زد.

به گزارش دانشجو سلام؛ به نقل از گلستان ما ؛  سید مهدی حسینی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر در جمع استادان این واحد گفت:  از آموزه های ماه محرم ونهضت عاشورا،  انسانیت ، شجاعت ، شهادت و تبعیت از ولایت فقیه است که جوانان ما و امثال شهید حججی ها براستی آن را دریافته اند و به آن عمل میکنند.

 سید مهدی حسینی تصریح کرد : جوانان ما همه مدافعان حرم ، پاسدار تفکر علوی و پیروان راستین نهضت حسین (ع ) هستند و تا جان در بدن دارند از آرمان های انقلاب و اسلام ناب محمدی دفاع خواهند کرد.

رییس واحد آزادشهر با اشاره به تفرقه افکنی استکبارجهانی و صهیونیزم بین الملل در بین مسلمان جهان گفت: اسلام هراسی و بد جلوه دادن اسلام از اهداف شوم استکبار است که  امت اسلامی با تاسی از رهنمودهای مقام معظم رهبری وهمچنین درایت و بصیرت خود با آن مقابله می کنند.

 حسینی با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید اظهار کرد : واحد آزادشهر با اتمام ساختمان جدید و نوساز مرکز کلاله و همچنین مجتمع آموزشی دخترانه سما در گنبد، روند رو به رشد مضاعفی را طی کرده و با بهره مندی از این دو مرکز بزرگ آموزشی در شرق استان خدمت دیگری به شهروندان این دوشهر بزرگ استان شده است.

وی افزود : تمام توان ما آموزش صحیح علم و دانش به دانشجویان همراه با انتقال آموزه های معرفتی و دینی است چرا که امثال شهید حججی ها، از بین همین جوانان برای حفظ دین و دفاع از آرمان های انقلاب شهید خواهند شد .

انتهای پیام /

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018