مدیر مرکرحوزه علوم اسلامی دانشگاهیان گرگان گفت: دانشجویان علاقه مند به ثبت نام به حوزه علوم اسلامی می توانند در شروع ترم جدید تحصیلی ثبت نام نمایند.

به گزارش دانشجو سلام حجت الاسلام محمدزاده مدیر مرکز گرگان  با اشاره به ماموریت تعلیم و تربیت دانشگاهیان مومن و مشتاق به علوم اسلامی و اثر گذار در عرصه علمی و فرهنگی بر محوریت دانشگاه اسلامی و تمدن اسلامی  مرکز گرگان برای ترم مهر ماه 96 از میان دانشجویان و فارغ التحصیلان کلیه دانشگاه ها و مقاطع تحصیلی معرفت جو می پذیرد .

وی با بیان اینکه در نظام جدید تعلیم و تربیت حوزه ، دوره عمومی یک ساله برای عموم دانشجویان و اعضای هیات علمی علاقمند به تحصیل معارف اسلامی در سه شاخه ((جهاد اکبر)) با موضوع اخلاق اسلامی، ((رسالت الهی)) با موضوع تبیین وظایف دانشجوی مومن انقلابی و ((نظام اندیشه اسلامی)) با محوریت اندیشه اسلام ناب و شناخت جریان معارض تدوین شده است .

مدیر مرکز گرگان بیان داشت : پس از این دوره آموزشی یک ساله ، دوره سه ساله تخصصی براساس شاخه های مختلف علوم انسانی و اسلامی به صورت تخصصی برای معرفت جویان و علاقمندان ارائه خواهد شد

از مزایای این دوره یک ساله می توان به ( امکان تطبیق دروس معارف دانشگاه –تعمیق معارف دینی – بهره مندی از اساتید مجرب - ) اشاره کرد .

علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت hodat .ir ویا تماس با  01732229082

و یا حضوری به دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع گلستان دفتر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز گرگان مراجعه نمایند .

 

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

دلیل ضعف روحیه مطالبه گری و مسئولیت پذیری جنبش های دانشجویی چیست؟