فعالان سیاسی  به  خوبی دریافته اند  که  یکی از محلهایی که  می تواند افکار سیاسی خود را در  آن جولان دهند، محیط های دانشگاهی است  و  حضور دانشجویان انجمن اسلامی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی به عنوان یکی از مهمترین دانشگاه های استان  می تواند  پازل نقشه های آنان را در این دانشگاه  تکمیل کند.

 به گزارش خبرنگار «دانشجو سلام » روز  گذشته مراسمی به بهانه نکوداشت  محمد هاشم مهیمنی  استاندار اسبق گلستان در هتل شهاب گرگان  با  پیام  یکی از سران فتنه (سید محمد خاتمی)  و  با حضور مصطفی تاج زاده شوالیه آشوبهای 78 و   88 برگزار شد.

دم خروس در دولت اعتدال بیرون زد!

به نظر می رسد دم خروس در دولت اعتدال در حال نمایان شدن است  و دولت اعتدالگرا در این سالهای پایانی قصد دارد ماهیت اصلی  خود را نشان دهد.

واقعا  حضور  صادقلو  استاندار  گلستان   در  مراسمی که  با  پیام یکی از سران فتنه آغاز شد و  بدتر از  آن  یکی از محکومان  و آشوبگران  فتنه88   جزو  میهمانان  آن  بوده است چه  معنایی می تواند داشته  باشد ؟  مسئولی که حضورش در مراسم بزرگداشت 9دی امسال در بین مردم انقلابی خالی بود !

به نظر می رسد  جریانی قصد دارد تا با برگزاری  اینگونه مراسمات  فرمایشی از چهره  عوامل فتنه  قبح زدایی کنند و به تدریج  پای  آنان را به عرصه سیاست باز  نمایند!

 

photo 2017-01-05 10-25-58

چهره فتنه گران با آمد و رفت های فرمایشی پاک نخواهد شد

جریاناتی که  قصد دارند با دعوت از فتنه گران و  آشوبگران   چهره آنان  را  تطهیر کنند باید بدانند  که  این افراد  آنقدر  بین مردم و جایگاه عدل الهی  رو سیاهند  که چهره آنان  به با این گونه نقشه ها و برنامه های نخ نما  پاک نخواهد  شد!

مسئولینی  که در   ابتدا شعار خود را برپایه  اعتدال و  جلوگیری از افراطی گری  می خواندند  امروز همنشین  تندرو ترین افراد اصلاح طلب شده اند البته شاید منظور آنان از دوری از  افراطی گری ها و تندروی ها فقط  در جریان مقابل و  اصولگرایی بوده است!

اما  مهمتر از آن باز کردن پای دانشجویان  و دعوت از آنان  در  این گونه بازیهای سیاسی است  چرا  که واضح  است در این دوره زمانی و با توجه به نزدیکی انتخابات ریاست جمهوری و شوراها برگزاری این مراسمات چه  معنایی  دارد!

نقشه شوم فتنه گران برای دانشگاه

فعالان سیاسی  به  خوبی دریافته اند  که  یکی از محلهایی که  می تواند افکار سیاسی خود را در  آن جولان دهند محیط های دانشگاهی است  و  حضور دانشجویان انجمن اسلامی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی به عنوان یکی از مهمترین دانشگاه های استان  می تواند  پازل نقشه های آنان را در این دانشگاه  تکمیل کند.

عکس یادگاری دانشجویان انجمن اسلامی با مصطفی تاج زاده به عنوان لیدر اصلی  آشوبهای 78   که خیلی‌ها معتقدند  آن  وقایع محصول طراحی تاج‌زاده بوده است.

 

photo 2017-01-05 10-22-34

جالب  اینجاست  وقتی  که  روز  18  تیر  جمعیت به سمت بیت مقام معظم رهبری رفتند  و  مسئولان امنیتی  گفتند  که خیابان جمهوری خط قرمز ماست، تاج‌زاده سوار بر موتور می‌آمد  و جمعیت را به جای دیگر هدایت می‌کرد

پس از سپری کردن دوران محکومیت، تاج‌زاده در روز 15 خرداد از زندان آزاد شد.  عده‌ای به دیدار وی رفتند که از چهره‌های مشهوری که  عکسهای آنها در فضای مجازی دست به دست  می‌چرخد  می‌توان به محمدرضا عارف و صفدر حسینی اشاره کرد.

اینکه  غارتگر بیت المالی که   ذخیره نظام خوانده شد به دیدار برانداز نظام که لابد مرد انقلابی خوانده می شود  رفته جای تعجب نیست  اما چیزی که مورد نظر است و باید  در آن دقت و نظارت صورت گیرد دیدار اعضای  دانشجویان انجمن اسلامی  دانشگاهی است که قبلا نیز مراسمات آن با حاشیه  های زیادی روبرو بوده است.

 

photo 2017-01-05 10-22-27

به هر حال  مسئولین  دانشگاه  باید مواظب تحرکات  دانشجویان در خارج از دانشگاه باشند و  اجازه  ندهند افرادی که پرونده سیاه در به  آشوب کشاندن جامعه دارند از احساسات این جوانان سوء استفاده کنند و  آنان را ابزاری برای پیشبرد نقشه های شوم سازند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟