در بیانیه ضد آمریکایی بسیج دانشگاهیان علوم کشاورزی و منابع طبیعی ضمن تشکر از رییس جمهور در اعلام مواضع انقلابی از دولت خواست که در دام اعتماد به اروپايی که هم پيمان آمريكا است نيفتند چرا كه آزموده را آزمودن خطاست.

تجمع بزرگ اقشار بسیجی دانشگاه های مرکز استان گلستان صبح امروز در دانشگاه گلستان برگزارشد.

دبیر جامعه روحانیت مبارز استان گلستان طی پیامی انتصاب دکتر سید مناف هاشمی را تبریک گفت.

مسئول دفتر نهادرهبری دانشگاه فرهنگیان گلستان گفت: امریکا و هم پیمانانشان سرمایه های فراوانی برای زمین زدن ما بکار می بندند اما اب در هاون کوبیدن است چرا که نابودی درتفکر دینی جایگاهی ندارد.

دو کاروان زیارتی مشتاق زیارت امام رضا از روستای محمد آباد گرگان به همت دفتر نمایندگی آستان قدس‌رضوی برای عرض تسلیت ایام ماه حزن و عزا به زیارت امام هشتم مشرف شدند.

سیدمحمدی مرندی، استاد دانشگاه تهران و فارغ‌التحصیل دانشگاه بیرمنگام انگلیس، درباره برجام و میزان پایبندی آمریکا به آن گفت: کنگره به شدت ضد ایران است، هم در زمان اوباما و هم در ماه های اخیر قوانین جدیدی را تصویب کردند که تماماً نقض برجام است.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: آمریکا به 10 درصد تعهدات خود هم عمل نکرد.

دانشجویان خواهر دانشگاههای استان  از سوی بسیج دانشجویی استان برای بازدید از مناطق عملیاتی غرب رهای این مناطق شدند.

نماینده عضو فراکسیون امید مجلس تصویر یک سلفی از خودش با تریبون سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی را منتشر کرده و مدعی شده که در اجلاس ملی روز روستا و عشایر سخنرانی کرده است!

فرمانده لشکر ۲۵ کربلا در دوران دفاع مقدس  استقامت و پایداری جبهه حق را موجب عقب نشینی مخالفان دانست و گفت: سپاه به عنوان ثمره انقلاب اسلامی توانست با پایداری بر اصول خود به کادر سازی نیروهای مقاومت در کشورهای منطقه بپردازد.

رئیس‌جمهور آمریکا می‌گوید دولت قبلی کشورش، تحریم‌های ایران را که می‌رفت نظام ایران را دچار فروپاشی کند، به اشتباه برداشته و او این اشتباه را جبران می‌کند.

 رییس انجمن علمی رفاه اجتماعی ایران گفت: سئوال بزرگی که درحال حاضر ذهن دانشگاهیان را درگیر کرده است این است که چرا باید وزارت علوم بعد از سه ماه همچنان بلاتکلیف باشد؟! چرا این وزارتخانه همانند وزارتخانه‌های دیگر در زمان مقرر وزیر خود را به مجلس معرفی نکرده است؟ رفتاری که با وزارت علوم صورت می‌گیرد به گونه‌ای است که گویی قحط الرجال است و این همه نگاه سیاسی و حساسیت به وزارت علوم واقعا برای دانشگاهیان آزاردهنده است.

عضو تشخیص مصلحت نظام  روسای قوا را به سعه صدر و وحدت دعوت کرد و در رابطه با تهدیدات ترامپ گفت: دشمنی آمریکا با نظام ما مسئله جدیدی نیست و اگر آمریکا بخواهد برجام را نقض کند تمام گزینه ها برای خروج از آن در دستور کار قرار می گیرد.

صبح امروز دانشجویان پسردانشگاههای استان برای اولین بار به مناطق غرب کشور اعزام شدند.

مینودشت سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد مینودشت در مراسمی با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان و دانشگاهیان معرفی شد.

برنامه گرامیداشت شهدای لشکر ۲۵ کربلا با محوریت شهدای دانشجوی این لشکر به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان شنبه آینده برگزار می شود.

 استاندار گلستان گفت: هیچ چیز برای ما در استان گلستان برای رسیدن به موفقیت و توسعه مانع نیست و به زودی برنامه‌های خود برای توسعه استان گلستان را ارائه می‌کنم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان، گلستان را جزو سرطان خیزترین استانهای کشور نامید و گفت: ولی با این وجود در داشتن بسیاری از تجهیزات پزشکی اساسی و مورد نیاز محروم است.

معاون غذا و دارو وزیر بهداشت در افتتاحیه همایش مدیران تجهیزات و ملزومات پزشکی در گرگان گفت : کسانی که در زمان تحریم ها تجهیزات پزشکی را به قیمتهای غیر واقعی فروختند باید شرمنده باشند.

نظرسنجی

فضای دانشگاهی استان را چطور ارزیابی می کنید؟