مدیر دفتر هنر و رسانه بسیج دانشجویی کشور در همایشی مجازی که با دانشجویان بسیجی دانشگاه های شهرستان علی آباد کتول: هویت معلق، تغییر هویت در فضای مجازی، زمینه‌ای برای آسیب‌پذیری شخصیت کاربر که در نتیجه، موجب چند شخصیتی شدن کاربر خواهد شد/ نابسامانی فضای مجازی باعث شده است که سلیقه‌های جنسی عوض و خیانت ومقولاتی چون ازدواج سفید و طلاق عاطفی وارد زندگی افراد جامعه شود.

دبیرکل اولین جشنواره ملی دانشگاهیان تاریخ ساز در حکمی، علی دهقان را به عنوان دبیر جشنواره دانشگاهیان تاریخ ساز استان گلستان منصوب کرد.

اولین جلسه ستاد استانی کنگره شهدای دانشجومعلم استان گلستان با حضور جمعی از مسئولین استانی در دانشگاه فرهنگیان برگزار شد.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان درخصوص مشکلات سامانه آموزشیار گفت: ما برای پرداخت شهریه به دانشگاه آزاد مانند سایر دانشگاه‌ها هیچ مشکلی نداریم، این مشکل از سوی سامانه آموزشی است که باید خودشان پیگیری و حل کنند. ما هم هیچ گونه بحثی در این خصوص نداریم و اگرمشکل برطرف شود اعتبارات پرداخت خواهد شد.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گلستان در بیانیه‌ای نسبت به سوء استفاده برخی کارکنان شهرداری علی آباد کتول از سهمیه واکسن کرونای پاکبانان این شهرستان واکنش نشان داد.

کارگردان مستند «دیوانگی» گفت: حرف اصلی این مستند آن است که نباید هیچ توصیه ای برای ورود به دانشگاه به دانش آموزان کرد، بلکه دانش آموز باید پیش از ورود به دانشگاه بداند که چه هدفی را در این مسیر دنبال می کند، دانش آموزان و دانشجویان سال اولی بعد از تماشای اثر عنوان کردند که حرف دل آنها را زده ایم.

سیدحمید ابطحی؛ مسئول دبیرخانه جشنواره دانشگاهیان تاریخ ساز تعامل دستگاه های اجرایی استان و نقش این نهادها در پررنگ کردن یاد و نام شهدا به ویژه در دانشگاه های استان را ضروری دانست.

آزمون جامع دانشجویان دوره دکتری در دانشگاه آزاد اسلامی در خردادماه 1400 برگزار می‌شود دانشجویان باید به ضوابط این آزمون توجه کنند.

علی دهقان؛ دبیر اجرایی اولین جشنواره دانشجویان تاریخ ساز: این همایش در محورهای، ترویج فرهنگ و روحیه شهادت، شهدای دانشجو، راهیان نور، دفاع مقدس و در بخش های: هنر‌های تجسمی، تئاتر و نمایش، فیلم کوتاه، ادبیات داستانی، موسیقی، شعر و عکس در خرداد ماه برگزار می‌شود.

تلاش برای افزایش امید در جامعه و تقویت انگیزه و اراده در مردم و نخبگان برای مشارکت حداکثری و انتخاب آگاهانه در انتخابات خرداد ماه 1400 ، هدف اصلی از تشکیل و فعالیت قرارگاه و هسته های تواصی دانشجویی است.

فاضل گفت: تعدادبیماران مبتلا به کرونا نسبت به اولین روز عید دو برابر شده است و هم اکنون 403 نفر یبمار کرونایی در گلستان بستری هستند.

روابط عمومی دانشگاه گلستان در یک اینفوگرافیک خلاصه عملکرد این دانشگاه تا سال ۱۴۰۰ را منتشر کرد.

 اولین جشنواره ملی (دانشگاهیان تاریخ ساز) دهم اردیبهشت برگزار خواهد شد.

امروز بهمنی از گزاره‌های درست و نادرست دارد روی سر مراجعین اینترنت ما فرود می‌آید؛ ما چرا باید اجازه بدهیم آن چیزهایی که برخلاف ارزشهای و اصول مسلّمه‌ی ما است، به‌وسیله‌ی کسانی‌ که بدخواه ما هستند، در داخل کشور توسعه پیدا کند؟

فاضل از شناسایی ۱۰ مورد بیمار مبتلا به کرونای انگلیسی در شهرهای گرگان، گنبدکاووس، بندرترکمن و بندرگز خبر داد.

برجام خانم سیاه بخت شد و شوهرش طوری دست رد به سینه اش زدکه هر چقد مادر به داماد اصرار می کند اگر نمی خواهی با او زندگی کنی خب نکن! مهریه و خسارت هم نمی خواهیم! فقط نامش در شناسنامه ات باشد برای بستن دهان مردم! باز هم قبول نمی کنند که نمی کنند!

 

مادر تنها فرزند ساسی مانکن، دیدن موزیک ویدیوهای این خواننده را آسیب‌زننده به جامعه می‌داند.

با حضور جمعی از مسئولین دانشگاهی استان گلستان، شیوه برگزاری مجازی راهیان نور دانشجویی، کنگره شهدا و برخی فعالیت های فرهنگی سال 1400 مورد بررسی قرار گرفت.

اصلاح طلبان این روزها از گزینه هاشان برای انتخابات 1400خبر می دهند، از قضا نمونه مرغوب و استانداردشان حتی نتواست آب شرب و هوای سالم مردم را هم تامین کند!

 

استاد شبکه روشنگری سپاه نینوا گفت: رهبر انقلاب روز 22بهمن مانند عید غدیر خواندند چون در این روز نعمت خدا بر ملت تمام شد و استکبار ناامیدشد.

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018