مسئول سیاسی بسیج دانشجویی گلستان در یادداشتی به مطالبه جریان دانشجویی از دولت پرداخت  و گفت: دولت مراقب جریان نفوذی که به دنبال وابسته کردن کشور به غرب هستند باشند.

 رییس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به همراه تعدادی از کارکنان با حضور در منزل اولین موسس این دانشگاه، از زحمات و تلاش های وی قدردانی کرد.

آیت الله سیدمحمدعلی علوی گرگانی گفت: با توجه به رونق فعالیت فضای مجازی در جامعه، راه اندازی مرکزی برای پاسخگویی به شبهات دینی مردم جزء ضرورتهای جامعه و نظام اسلامی است.

حجاریان نوشت: در پروسه چینش کابینه دوازدهم، یکی از وزرا میان معاونین خود تقسیم کار کرد و به آنان ماموریت داد که با نمایندگان لابی کند و رای اعتماد آنها را بخرند.

دختر معلول گلستانی که در مردادماه سال گذشته به همت  رییس دانشگاه آزاد علی آباد عازم کربلا شد در هفته گذشته با حرکت خیرخواهانه همسفرهای دانشگاهیش صاحب ویلچر برقی شد.

سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به معرفی نشدن وزیر علوم برای کابینه دوازدهم گفت: رییس جمهورتا سه ماه می تواند برای وزارتخانه سرپرست معرفی کند و این اقدام مشکلی ندارد.

 رئیس مجلس گفت: طبق تفسیری از آئین‌نامه داخلی مجلس و قانون اساسی، رئیس‌جمهور می‌توانست برخی از وزرا را به مجلس معرفی نکند.

عضو هیئت رئیسه مجلس اسامی موافقان و مخالفان کلیات کابینه دوازدهم را قرائت کرد.

یکی از سوالاتی که همواره ذهن دانشجویان را به خود مشغول می‌کند، درباره منافع مالی شغل‌هایی است که به عنوان گزینه آینده شغلی می‌توانند روی آن فکر کنند و دانستن حقوق یک استاد دانشگاه از جهت امکان انتخاب به عنوان شغل آینده برای یک دانشجو می‌تواند حائز اهمیت باشد.

گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد گرگان ، مهدوی کیا فوتبالیست مدعی مبارزه با فقر و محرومیت را به شرکت در اردوی جهادی  در روستای محروم قلعه قافه مینودشت دعوت کرد.

مراسم یادبود شهید مدافع حرم محسن حججی در نجف آباد اصفهان برگزارشد.

اگر ۱۳ میلیون آذری رای دهند، موسوی رییس جمهور است و در غیر این صورت باید چادر به سر کرده و از ایران فرار کنیم.

بعضی از وزرای دولت یازدهم که عملکرد قابل قبولی نداشتند علاقه شدیدی به ماندن در دولت نشان می‌دهند، به نمایندگان مجلس وعده‌هائی می‌دهند.

یک منبع آگاه اعلام کرد: گروه تروریستی داعش یک قاضی منطقه العباسی در شهرک حویجه را به همراه 4 دستیار وی اعدام کرد.

پس از گذشت چند روز از خبر استعفای حجت الاسلام محمدیان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بررسی این استعفا را در دستور کار خود قرار داد.

 من همیشه از خدا می‌خواستم که کسی را در مسیر زندگی ‌من بگذارد که حضرت زهرا(س) تائیدش کرده باشد، این آرزوی قلبی‌ام بود و وقتی محسن را دیدم، با تمام وجودم حس کردم که دلش یک جور خاصی با اهل بیت است، حس کردم اگر یک نفر باشد که حضرت زهرا(س) در این دوره و زمانه بخواهد تائیدش کند،‌ همین محسن است، همین طور هم شد حالا می‌بینم که حضرت زهرا (س) هم ایشان را تایید کرد.

معاون مرکز تحقیقات غدد دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به تاثیر سوء هوای گرم بر بیماران دیابتی، کتواسیدوز دیابتی را از عوارضی برشمرد که می تواند بر اثر هوای گرم ایجاد شود و مبتلایان به دیابت را درگیر کند.

 در روزهای گذشته مردی به وفاداری عباس در چنگال داعش  به شهادت رسید که آخرین توصیه اش  دفاع از رهبر برحق امام خامنه ای بود و همه رهروان راهش را به اطاعت از او توصیه کرد.

سردار غیب پرور هم افزایی بین نیروهای انقلاب اسلامی در جبهه فضای مجازی را مهم دانست و گفت: ما باید به شکل هم افزا و خلاقانه عمل کنیم زیرا درغیر این صورت نتیجه ای نخواهیم گرفت.

کاربران شبکه‌های اجتماعی به شهادت محسن حججی از مدافعان حرم که اسیر داعش بود، واکنش نشان دادند.

نظرسنجی

به نظر شما سند 2030قابلیت اجرایی در نظام آموزشی کشورمان را دارد؟

بله - 36%
خیر - 64%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 6, 2017