استاندار گلستان گفت: نخبگان و دانشجویان وظیفه مهم تاریخی در این برهه دارند، جبهه انقلاب نباید منازعه و یکدیگر را خنثی کنند.

دانشجویان گلستانی پنجشنبه 29 مهر در مسیر ارتفاعات هزارپیچ پیاده روی کردند.

 

آقای جعفر دهقان بازیگر پیشکسوت کشورمان در خصوص مرگ خانم امینی و حواشی پیش آمده؛ برای پدر و مادرش ابراز ناراحتی کرد و گفت باید فرصت رسیدگی به مراجع قانونی داده شود.

 

دانشجویان گلستانی در میزگرد تخصصی نقش دانشجو در فضای غبارآلود فتنه» تاکید کردند: باید با سلبریتی‌هایی که آتش بیار معرکه آشوب می‌شوند برخورد قاطع شود تا شاهد تکرار فتنه در کشور نباشیم.

همزمان با فرار رسیدن ماه محرم و عزاداری سرور و سالار شهیدان، مشمولان غیر غایب می توانند در ماه های محرم و صفر و در ایام اربعین حسینی بدون نیاز به پرداخت وثیقه مجوز خروج از کشور دریافت کنند.

نوزاد رهاشده در اداره بهزیستی شهرستان بندرگز به بیمارستان ساماندهی شد.

مراسم عزاداری دهه اول محرم با حضور آحاد مردم و فرهیختگان در دانشگاه گلستان برگزار می‌شود.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی گلستان گفت: از ابتدای شیوع پیک هفتم کرونا در استان تاکنون ۲۳ نفر جان خود را از دست دادند.

 

با هدف گفتمان‌سازی و مطالبه‌گری به منظور گسترش توسعه فرهنگ و اندیشه لیگ مناظرات دانشجویی در گلستان کلید خورد.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان بر لزوم معرفی شخصیت شهید چمران در جامعه تاکید کرد و نقش اساتید را در این زمینه مهم خواند و گفت: نباید از معرفی این شخصیت برجسته غفلت شود.

مراسم گرامیداشت سالروز بسیج اساتید در گرگان برگزار شد.

این کتابفروشی ها، فضاهایی برای تبلیغ دائمی کتاب و کتابخوانی و موتور محرک بخشی از تقاضای بازار هســـتند. یکی دیگر از مشکلات کتابفروشی ها این است که برای جبران ضرر، به فروش سایر اجناسی مثل کالاهای تزیینی، لوازم تحریر و... میپردازند. در صورتی که رسالت یک کتابفروشی چنین چیزی نیست.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان گنبدکاووس بر لزوم لزوم تبیین طرح عادلانه کردن یارانه‌ها برای مردم تاکید کرد و از رسانه‌ها، خواص و مسئولان خواست جامعه را نسبت به شیوه اجرای این طرح اقناع و تبیین کنند.

هسته بین الملل بسیج دانشجویی استان گلستان در پی اهانت مجدد به قرآن کریم در کشور سوئد طی بیانیه‌ای اظهار داشت که اهانتِ جنون آمیز و شرارت بار به ساحتِ قرآن کریم در کشور سوئد و تحت حمایت علنی پلیس آن کشور از این ماجرا، حادثه تلخ و بزرگی است که نمی‌توان آن را تنها در حد یک حرکت ابلهانه از سوی چند عنصر بی‌ارزش و مزدور به حساب آورد.

 

با سکوت و روایت دیرهنگام، تیم اطلاع رسانی دولت  به نظریه پردازان لیبرالی که عکس فتوشاب و واقعی را تشخیص نمیدهند و وضع موجود حاصل تفکرات دولت دست نشانده شان است فرصت میدهد به عنوان ناجی دوباره وارد میدان شوند

 

روح آرام دُر نادر هنرمند ژرف اندیش عمار هنر جبهه مقاومت جهان اسلام در روز مبارزه با استکبارستیزی صهیونیسم قُدسی شد.

 

خانم عباسی گفت: عدم توجه به جایگاه معلم و تلاش های آنها، باعث این می شود رغبت معلمان نسبت به اقداماتی که در گذشته انجام می دادند؛ کاهش یابد و در مواردی از بین برود؛ لذا باید برای افزایش انگیزه معلمان نیز، برنامه ریزی شود.

 

جمعی از مسئولان گلستانی با صدور پیامی، قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری گرگان را تبریک گفتند.

 

صادق آهنگران مداح خوزستانی و پیشکسوت اهل بیت (ع) با اشاره به اینکه از فراغ محمدزمان گلدسته ضربه سختی خوردم، گفت: اشعار ایشان بارها مورد تمجید مقام معظم رهبری قرار گرفت، تمام نوحه‌هایم در این ۲۰سال از اشعار محمدزمان بود، بعد از دفاع‌مقدس داغ سردار شهید سلیمانی و محمد زمان گلدسته برایم خیلی سنگین بود.

 

حجت الاسلام گرزین گفت:دشمن فقط و فقط به دنبال زمین زدن اسلام جهادی است وگرنه چرا شیعه و هم سنی را قتل عام می‌کند و این نشان می دهد به دنبال نفاق بین شیعه و سنی است.