معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به تجربه تلخ مذاکره گفت: انتظار داریم بعد از هشت سال که فهمیدیم آمریکا نامرد و عهد شکن است به راه اقتصادمقاومتی و استفاده از ظرفیت های داخلی برگردیم .

مسیرو زمان شروع مراسم راهپیمائی سراسری یوم الله 22 بهمن مراکز شهرستانها ، شهرها و روستاه های استان گلستان توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان اعلام شد.

دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان گلستان به منظور شناسائی و تأمین مدرسان دوره¬های علمی-کاربردی از بین افراد بومی متخصص و مجرب واجد شرایط و علاقه¬مند جهت تدریس در رشته¬های علمی-کاربردی بر اساس حداقل شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.

پذیرش در دوره ‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی برای بهمن ماه جاری تمدید و ثبت نام داوطلبان از 16 بهمن ماه آغاز شد.

در پنجمين روز از دهه مبارك فجر و همزمان با چهلمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي، آئين افتتاحيه نخستين آزمايشگاه و كارگاه فناوري‌هاي نوين پارك علم و فناوري گلستان برگزار شد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دلیل زنده بودن انقلاب، حضور دوست و دشمنان است آمریکایی ها به حیات انقلاب ما اعتراف می کنند، خدعه ها و توطئه ها و دشمنی های آمریکا با انقلاب اسلامی، دلیلی برای پویایی و زنده بودن انقلاب است.

فرمانده سپاه نینوا گفت: در استانه چهل سالگی انقلاب اسلامی راه برون رفت از تمام مشکلات ما برگشت به سه مولفه بزرگ پیروزی انقلاب، "ایمان عملی" و "وحدت و وفاق" و" پیروی محض و پیروی از ولی فقیه و امام جامعه " است.

نائب رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: دشمن بر مکتب، رهبری و تسلیحات می تازد تا آن را ازبین ببرند. اگر یکی از آن را از ما بگیرند خد ای نکرده انقلاب به زمین می خورد.

نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی با حضور استاندار گلستان در دانشگاه جامع گلستان گرگان برپا شد.

 

 

جناب آقای هاشمی شما امروز در جشن استقبال از امام راحل که با حضور مردم و جوانان گرگانی در مصلی این شهر برگزار شد گفتید نباید گول رفتار و حرفهای دشمن را خورد و می دانید آمریکا به عنوان دغل کارترین کشور متخاصم راهی برای اطمینان از رفتارهایش برای ملت ایران باقی نگذاشت..

فرماندار گرگان گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند امروز آسیب اجتماعی بزرگترین معضل جامعه است  و ایجاد اشتغال می تواند مهم ترین راه  مقابله با آن باشد و با تولید اشتغال می توان ناهنجاریهای اجتماعی را کاهش داد.

 
خبرگزاری ایرنا در گزارش اعضای شبکه اجتماعی توئیتر را که پیام هایی در انتقاد به پیوستن ایران به پالرمو منتشر کرده بودند را "ربات یا کاربری فیک" خوانده است در حالی که 157,589 عضو توئیتری هشتگ "پالرمو_علیه_معیشت" و محتوای منتشر شده در این خصوص را مورد پسند قرار داده اند.

شهردار گرگان از وجود 250 پروژه در دست اقدام خبر داد و گفت: به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی از این تعداد پروژه 40 مورد به صورت شاخص اجرایی خواهد شد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اینچه برون گفت: نهضت امام بدون حضور امام شکل نمی گرفت و مردم در واقع حامی و بوجود آورنده نهضت بودند از این رو  مجری تمام برنامه هایی که در این مدت انجام می شود مردم  هستند.

فرماندار آق قلا گفت: 411 پروژه در دهه فجر افتتاح و کلنگ زنی می شود، که این پروژه ها با اعتباری بالغ بر 226 میلیارد تومان اجرایی می شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کلاله گفت: همایش چله انقلاب با حضور تمام اقوام در یکی از روزهای ایام الله دهه فجر در مصلی برگزار می شود.

امام جمعه اهل سنت مراوه تپه گفت: شهرستان مرواه تپه بعد انقلاب طعم آسایش و رفاه را چشید  و امروز تمام چیزهایی که در مراوه نپه میبینیم برایمان مانند رویا بود.

فرماندار مراوه تپه گفت: انقلاب توسعه ای و عمرانی در مراوه تپه رخ داده است، به طوریکه قبل از انقلاب این شهرستان که در آن زمان یک روستا بود، محروم ترین بخش در استان بود که امروز حرف های زیادی برای گفتن دارد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گنبد کاووس گفت: روحانیون پرچمدار نهضت انقلاب بودند از این رو حضور پر رنگ علما در برنامه ها را خواهیم داشت و قرار است همایش عظیم روحانیون اهل تشیع و تسنن در 16 بهمن ماه در گنبدکاوس برگزار شود.

ظهر امروز جلسه قرارگاه شهیدعلم الهدی " راهیان نور دانشجویی"  استان گلستان با حضور سردار معروفی و روسای دانشگاه ها در سالن رشد دانشگاه گلستان برگزار شد

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018