وقتی رسانه های انقلابی به جای پرداختن به اصل علاقه دارند به حاشیه بپردازند، رسانه های لیبرال و بانیان وضع موجود در مقام مدعی العموم وارد میشوند !

در شب سیزدهم دی ماه بود که فاطمه دستان علمدارانقلاب را مانند بدنهای پاک و مطهر شهدای اروند و شلمچه به آغوش کشید و همراه با خیل فرشتگان به آسمان برد تا به همه نشان دهد با آن کس که در راه حسین و خاندان اهل بیت قدم بردارد چگونه معامله میکند!

فرمانده کل سپاه فاصله بین عملیات واقعی و رزمایش موشکی سپاه را تنها در تغییر زوایای پرتاب موشک دانست و اظهار کرد: بنابراین دشمنان باید مراقب حرف‌ها و صحبت هایشان باشند

عباسی گفت: تقویت بنیه اقتصادی وفرهنگی وعلمی کشور بر پایه سند چشم انداز وقانون برنامه زمینه بسیار مهم برای جامع پذیری وتعمیم دهی گفتمان مقاومت است.

بسیج دانشجویی گلستان دوره مجازی شمس (شاگردان مکتب سلیمانی) را از امروز، ۲۹ آذر تا یکم دی، برگزار می‌کند.

رویداد استانی توانا با هدف توانمندسازی گروه‌های جهادی دانشجویی به همت بسیج دانشجویی استان گلستان برگزار شد

رویداد استانی توانا با هدف توانمندسازی گروه‌های جهادی دانشجویی به همت بسیج دانشجویی استان گلستان برگزار شد

نخستین همایش ملی نقش بانوان در ایجاد تمدن نوین اسلامی یا رویکرد الگوی سوم در دانشگاه فرهنگیان گرگان برگزار شد.


نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب قانون «جوانی جمعیت و حمایت از خانواده» با اعتبار 12 هزار میلیارد تومانی در بودجه 1401 گفت: نگذارید این قانون روی زمین بماند.


استاندار گلستان با اشاره به اینکه گلستان بر خلاف سرسبزی جزو 10 استان آخر در رفاه اجتماعی است، رمز تحول در این بخش را همدلی و وحدت دانست و گفت: به کمک نخبگان، جوانان و نیروهای انقلابی جهاد پیشرفت در استان به حرکت درمی‌آید.

دبیر علمی همایش ملی نقش بانوان در ایجاد تمدن نوین اسلامی با رویکرد الگوی سوم گفت: ۲۷۰ مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال و 210 مقاله پذیرفته شد که از این تعداد ۱۳ مقاله منتخب همایش شدند.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان در پیامی فرا رسیدن ۱۶ آذر گرامیداشت روز دانشجو گفت: یقینا دانشجویان در کنار دیگر جوانان، مخاطبان اصلی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و آینده‌سازان فردای کشور هستند و فردای ایران اسلامی متعلق به آنهاست.

گلستان /عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی گنبدکاووس با اشاره به اینکه دانشجویان در خط مقدم مبارزه فکری با دشمن هستند، گفت: در برابر خدعه دشمن دانشجویان باید امیدآفرین و محور توسعه باشند.

به مناسبت 16 آذر دانشجویان نخبه گلستانی در دفتر گلستان ما حاضر شدند تا در یک میز گرد تخصصی به نقش دانشجویان توجه بیشتری داشته باشیم.

گردهمایی فعالان فضای مجازی حوزه سواد رسانه استان در حسینیه عاشقان ثارالله سپاه گرگان با حضور مهندس سید علیرضا آل داوود مسئول فضای مجازی بسیج دانشجویی کشور با محوریت زیرساخت های حیاتی کشور در جنگلی به نام اینترنت قرار دارد و گام دوم انقلاب نقشه راه کنشگران فضای مجازی

جانشین رئیس ستاد استانی هفته پژوهش و فناوری با بیان اینکه بخش زیادی از اقتصاد استان گلستان به کشاورزی وابسته است، گفت: بحث کشاورزی پایدار و حفظ منابع آب و خاک استان بسیار با اهمیت است و باید پژوهش‌های زیادی در زمینه کشاورزی در استان انجام شود.

کنفرانس سالیانه اتحادیه بین‌المللی دانشگاه‌های شهر‌های خواهرخوانده گوانجو، برگزار شد و طی آن دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به این اتحادیه بین‌المللی پیوست.

مراسم هشتمین سالگرد تدفین شهدای گمنام در دانشگاه علوم پزشکی گلستان به همت بسیج دانشجویی این دانشگاه برگزار شد.

مراسم عقدکنان دو دانشجوی متعهد و انقلابی استان گلستان در شبستان حرم مطهر امامزاده عبدالله علیه السلام شهر گرگان برگزار شد