رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان گفت:‌ «پروژه عمرانی ساخت بنای یادمان ۲ شهید والامقام گمنام این دانشگاه، هفته دفاع مقدس رونمایی می‌شود.»

سخنگوی تیم بسکتبال شهرداری گرگان با انتشار مطلبی در صفحه اینستاگرامش خطاب به رئیس فدراسیون بسکتبال نوشت: جناب «طباطبایی» شما با فشار خون بالا صحبت می‌کنید یا گرگانی‌ها؟ چرا فرافکنی می‌کنید؟ چرا حذف بخشی از واقعیت‌ها؟

فرمانده آماد و پشتیبانی نیروی دریایی ارتش گفت: «دانشجویانی که بتوانند با توجه به نیاز ما پروژه‌ها را به سرانجام برسانند بین دو تا ۱۹ ماه کسری خدمت دریافت می‌کنند.»

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت:درسازمان بسیج اساتید استان بایداساتید تراز شهیدچمران تربیت کنیم تا در گام دوم انقلاب برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی چمران گونه انقلابی فعالیت کنند.

شرکت "کشت بافت گیاهی هیرکان" در نظر دارد با توجه به ظرفیت‌های دانش‌بنیان این مجموعه، امکان همکاری در زمینه‌های مرتبط با شرکت را در قالب امریه نظام وظیفه فراهم نماید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گنبدکاووس گفت: «تا پایان سال المانی در شأن شهدای گمنام این واحد دانشگاهی ساخته می‌شود.»

فاضل گفت: با توجه به افزایش بستری بیماران حاد تنفسی در گلستان متاسفانه باید بگوییم که در ۱۵ روز آینده مرگ و میر ناشی از بیماری کووید ۱۹ در گلستان افزایش خواهد یافت.

برنامه امتحانات اکثر دانشگاه‌های آزاد کشور در هفته جاری تغییر کرد. به طوری که امتحانات در این هفته لغو به هفته پس از پایان امتحانات موکول شده است.

جبران خدمات به‌صورت عادلانه، بالاترین متغیر در اثرگذاری میزان رضایت عامه مردم از نظام اقتصادی و حتی نظام سیاسی است. باید باب گفتگو به‌صورت عمومی برای این مسئله باز شود تا افراد به این مقوله توجه کنند و از پاسخ به آن فرار نکنند.

عدم نظارت و کنترل بر منطقه و ترویج بی بندوباری را به راحتی با یک سرچ ساده‌ی مکانی در اینستاگرام همراه با تصاویر مسافرین و گردشگران و حد و مرز نامشخص آزادی و راحتی آن ها را نیز را مشاهده بفرمائید، مسئله ای که به راحتی قابل مدیریت است ولی با کمترین اقدامی رو به رو شده است.

در این مورد محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش گفت که موضوع افزایش سقف سنی در حال بررسی و جمع‌بندی است اما نظرات کارشناسی که در شرایط فعلی وجود دارد این است که در همه سال‌ها سن ۲۲ سال را برای ورود به این حرفه داشتیم و فقط یکی دو سال این سقف افزایش پیدا کرده بود.

۲۳ دفتر بسیج دانشجویی علی الخصوص دفاتر آنان در دانشگاه های استان گلستان در نامه‌ای به آیت الله جنتی، دبیر شورای نگهبان در خصوص تصویب لایحه اصلاح قانون تجارت در روز‌های پایانی مجلس دهم نکاتی را مطرح کردند.

محققان یکی از شرکت‌های دانش محور مستقر در پارک علم و فناوری گلستان، موفق به اختراع افشره ترکیبی پروتئین‌های استخراج شده از کرم‌های حلقوی و زالو به همراه گیاهان دارویی شدند.

رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان: مسئولین رده بالای استان و کشور توجه به وظیفه اصلی که همان هماهنگی و سکان داری کنند.

با پیگیری قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی استان گلستان و عنایت رهبر معظم انقلاب و پیگیری و دستور ویژه آیت الله رئیسی خلع ید اراضی جنگلی از 45 قاضی سابق و رسیدگی به تخلفات کارکنان راه و شهرسازی استان با هدف مبارزه با فساد در محور ناهارخوران انجام شد.

در سومین مرحله رزمایش دانشجویی، توزیع 1000 بسته معیشتی، کام نیازمندان و آسیب دیدگان را شیرین کرد.

سخنگوی قوه قضاییه درباره پرونده مورد پیگیری بسیج دانشجویی استان گلستان گفت: پرونده قضات سابق گلستان براساس ماده ۴۷۷ به دیوان عالی کشور ارسال شده و رأی دیوان یا صادر شده یا در چند روز آینده صادر خواهد شد.

انجمن علمی گروه مهندسی علوم خاک دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، گفتگوی زنده اینستاگرامی با موضوع کرونا و امنیت غذایی در کشاورزی را برگزار می‌کند.

بسیج دانشجویی با داشتن اتاق فکری از نخبگان و تولید محتواهای علمی و فرهنگی، می تواند در زمینه های مختلف ایفای نقش کند.

متاسفانه در استان گلستان، ضعف صنایع تبدیلی وجود دارد و با وجود کشت پنبه در استان حتی یک کارخانه نخ ریسی یا نساجی در استان گلستان وجود ندارد.

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018