از روی نام گذاری امسال می توان فهمید که آقا همچون مردم راضی نیستند که چندین سال هست که از نام اقتصاد مقاومتی استفاده می کنند،در مدرسه یاد گرفتیم که زمانی یه درس را چند بار تکرار میکنید که یا تجدید و یا مردود شده باشی...

رییس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی خوزستان از کشته شدن یک نفر و زخمی شدن 16 نفر در سه حادثه جاده ای در روز دوم فروردین در خوزستان خبر داد.

 

4 کاربر در سرخنکلا ،قرق و جلین و 5 کاربر نیز مختص روستاهای بخش مرکزی گرگان و 4 کاربر مختص روستاهای بخش بهاران با تمام  امکانات رایانه، پرینتر  در  این ایام برای نام نویسی از کاندیداها فعالیت می کنند.

نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری نشان از اهمیت مسئله اقتصاد و تولید از نظر ایشان دارد از اینرو بسیج  دانشجویی دانشگاه منابع طبیعی با توجه به اهمیت موضوع اقدام به برگزاری مسابقه عکس از خرید کالاهای ایرانی توسط دانشجویان کرد.

قطعا لیستی را از حامیان شهردار گرگان و توسعه شهری درنظر خواهیم گرفت اما نخواهیم گذاشت هر فردی وارد این لیست شود و قطعا نسبت به حضور این افراد درلیست دقت بیشتری صورت خواهد گرفت.

امسال یکی از مهمترین رویدادهای سیاسی در راه است،  و وظیفه همه ما رای دادن و حضور پرشور در انتخابات است اما یک وظیفه مهم دیگر ما انتخاب فرد اصلح هست

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال ۹۶ گفتند: اقتصاد مقاومتی تنها راه علاج وضع کنونی است.

رئیس هیات بازرسی بر انتخابات استان گلستان اسامی روسای بازرسی شهرستانهای استان را معرفی کرد.

به گزارش «دانشجوسلام» به نقل از گلستان ما ؛ ناصر باقری رئیس هیئت بازرسی بر انتخابات استان گلستان گفت : هیئت‌های بازرسی انتخابات هر شهرستان متشکل از 3 نفر رئیس، دبیر و عضو هستند که از بین مدیران دستگاه‌های اجرایی و معتمدان استان و شهرستان برگزیده شدند.

باقری گفت: اسامی روسای بازرسی شهرستانهای استان گلستان به قرار زیر است : 

** رمضانعلی خواجه رئیس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان گرگان- گرایش اصلاح طلب

** صادقعلی مقدم رئیس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان کردکوی- گرایش دولت اعتدال

** محمود فرمانی رئیس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان ترکمن- دولت اعتدال

** سیّد علیرضا حسینی‌طلب رئیس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان آزادشهر

** تقی حسام رئیس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان مینودشت

** داوود طبرسا رئیس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان آق قلا

** محمدقاسم یازرلو رئیس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان رامیان

** مهدی خسروی به عنوان رئیس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان گالیکش

** ابوطالب قزلسفلو رئیس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان کلاله

** یوسف بسنجیده رئیس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان گمیشان

** صفرعلی جمال لیوانی رئیس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان بندرگز

** علیرضا اسفندیاری مقدّم رئیس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان علی آبادکتول

** سیّد ابوالفضل حسینی‌نیا رئیس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان مراوه تپه

**یحیی عباسی رئیس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان گنبدکاووس

رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان گلستان تصریح کرد: با توجه به استقرار هیئت‌های بازرسی انتخابات شهرستان‌ها در محل فرمانداری‌های 14 گانه، مردم استان می‌توانند مسائل و موضوعات خود را در حوزه بازرسی انتخابات مستقیما با هیئت‌ بازرسی هر شهرستان در میان بگذارند.

با توجه به مشکلات اقتصادی و  بی عدالتی در جامعه اولین خصوصیت و ویژگی کاندیداها  انقلابی بودن و انقلابی فکر کردن است و کاندیدای شورای شهر و روستا  باید در خط فکری انقلاب و چارچوبهای خدمت رسانی به مردم گام بردارند.

جمعی از دانشجویان دانشگاه گلستان جهت بیعت با آرمانهای امام و شهدا به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.

از افتخارات دانشگاه علمی کاربردی این است که سه شهید مدافع حرم استان افشین ذورقی، سید احسان حاجی حتم لو ،جواد سنجه ونلی از دانشجویان این مرکز بودند و زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا وظیفه همگان است.

قاسمی گفت: در دولت دهم برای وزیر نفت 7 میلیون تومان فیش حقوقی صادر می‌شد و خبری از حقوق‌های چند صد میلیونی نبود.

یکی از مسافران رو به نگارنده کرد و پرسید؛ آقای شریعتمداری! به نظر شما این هواپیما خوب نیست؟ پاسخ دادم چرا خوب نباشد، هواپیمای خوب و مدرنی است. گفت؛ پس چرا در کیهان به خرید آن اعتراض کرده‌اید؟

با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی تحقق اقتصاد مقاومتی می باشد و مسئولان باید با توجه به پایان سال  اقدام و عمل در حوزه اقتصاد به مردم گزارش دهند که چه اقدام موثری در این زمینه انجام داده اند.

نمایندگان مجلس با 132 رأی موافق با گزارش کمیسیون عمران مبنی بر ردّ تقاضای تحقیق و تفحص از شهرداری تهران مخالفت کردند.

ثبت نام پذیرش بدون آزمون دوره های کاردانی و کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی از 24 اسفند آغاز می شود.

بسیج جامعه زنان  سپاه ناحیه گرگان همزمان با روز گرایداشت مقام مادران شهدا و روز شهید با جمعی از مادران شهید گرگانی دیدار کردند.

مراسم یادها و خاطره ها،  باعنوان یادبود شهدای دانشگاه، اساتید، کارکنان و دانشجویان فقید دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان عصر امروز در این دانشگاه برگزار شد.

امروز همزمان با روز وفات حضرت ام البنین مادر چهار شهید دشت کربلا از مقام شامخ مادران و همسران شهدا ی گلستان از سوی معاونت فرهنگی اجتماعی بنیادشهید تقدیر به عمل آمد.

نظرسنجی

به نظر شما آیا دولت توانست در اجرای برجام به اهداف مورد نظر دست یابد؟

بله - 20%
خیر - 76%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: فوریه 18, 2017