مسئول روابط عمومی کل سپاه گفت: دشمن شکستهای پیایی خود را با ایجاد ماجراجویی های جدید مخفی می کند تا از مواجهه و پاسخگویی بابت این شکستها فرار کنند . مثل موضوع تغییر پایتخت رژیم صهیونیستی یا موضوع استعفای مشکوک رفیق حریری یا تغییر پادشاهی عربستان و ... .

در حالی وزیر کار امروز وعده نرخ بیکاری تک رقمی را داد که گزارش مرکز آمار ایران از دو رقمی بودن نرخ بیکاری در ۲۱ استان کشور حکایت دارد.

برای پی‌بردن به عمق فاجعه نمی‌توان تنها روی نمونه مورد اشاره متوقف شد بلکه نتیجه را باید در حاصلضرب خسارت‌بار این نمونه در صدها نمونه مشابه دیگر جستجو کرد.

نماینده ادوار مجلس با اشاره به اینکه هزینه‌های جاری نهاد ریاست جمهوری دو برابر شده است، گفت: متأسفانه کسانی که شعار پیگیری حقوق نجومی را می‌دادند نه تنها پیگیری نکردند بلکه حقوق‌های میلیونی را در چارچوب قانون تصویب کردند.

پاول دوروف مدیر عامل تلگرام که به دوبی سفر کرده می‌گوید قصد ندارد این کسب و کار را که ارزش آن به ۵ میلیارد دلار افزایش یافته به کسی واگذار کند، وی افزوده که حتی در برابر پیشنهاد ۲۰ میلیارد دلاری تسلیم نمی‌شود.

 شهادت دکتر مفتح  به عنوان شخصیتی حوزوی و دانشگاهی به حق بهترین روز برای نامگذاری وحدت  دانشگاه بوده و در این سالها برای نزدیکی این دو سنگر مهم تلاشهای زیادی شده که از جمله آن تاسیس مرکز حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان است.

سخنگوی فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی با بیان اینکه همه مردم تهران زندگی‌شان مانند افراد شمال تهران نیست گفت: دولت ظاهراً از حاشیه شهرها و روستاییان خبری ندارد چرا که اکثر روستائیان و حاشیه نشینان با یارانه نقدی خود زندگی می کنند.

مرجع تقلید شیعیان گفت: کسی که بیت‌المال و اموال عمومی را ارث پدر خود می‌داند به درد هیچ کاری از کارهای نظام اسلامی نمی‌خورد.

دو فعال سیاسی در گفتگو با اسپوتنیک گفتند ادعاهای فرستاده آمریکا در سازمان ملل علیه ایران، به این دلیل است که جنایت‌های ریاض و واشنگتن در یمن آشکار نشود.

نوای ملکوتی قرآن کریم با قرائت «سعید پرویزی» از قاریان برجسته بین‌المللی کشورمان در تالار ولیعصر (عج) دانشگاه آزاد اسلامی واحد مینودشت طنین انداز شد.

قائم مقام کمیته امداد کشور به همراه مسئولین دیگر این نهاد در دومین دوره آموزشی مدیران کمیته امداد در گرگان حضور یافت.

یکی از نوستالژی های دهه شصتی ها داستان «روباه و زاغ» می باشد که در گلستان به واقعیت پیوست.

دانشجویان و اساتید بسیجی استان از ناودریایی دماوند بازدید کردند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه لازم است در شرایط رکود، کسب و کار رونق بگیرد گفت: در حال حاضر دولت به جای اینکه بودجه را به شکلی طراحی کند که رکود در جامعه کمتر شود، مالیات بر ارزش افزوده را بالا برده، حامل های انرژی را گران تر می کند و برنامه هایی برای یارانه مردم در نظر می گیرد.

این روزها خبرهایی که  از دانشگاه علوم پزشکی به گوش می رسد حاکی از این است بین آنچه وزیر بهداشت به رییس علوم پزشکی دستور داده با آنچه در عمل اتفاق می افتد تفاوت شایانی وجود دارد و این یعنی  اولین تعارض و مخالفت با شعار اصلی دولت  اعتدال.

بالاخره بعد از حواشی های متعدد و خفقان در دانشگاه در اثر مدیریت سیاسی دانشگاه فرهنگیان گلستان تصمیم بر جابجایی سرپرست این دانشگاه جدی است و گزینه هایی نیز در این راستا معرفی شده اند .

نمایندگان تشکلهای دانشجویی دانشگاه گلستان  در مراسمی که با حضور معاون وزیر علوم اصلاحات در دانشگاه گلستان برگزارشد به بیان دیدگاههای خود پرداختند.

معاون وزیر علوم دولت اصلاحات در جمع دانشجویان دانشگاه گلستان گفت: جنبش دانشجویی پایدارترین، ماندگارترین جنبش اجتماعی است که مبارزه با امپریالسم آمریکا وبا فقر و فساد دو شاخصه اصلی آن به شمار می رود.

گردهمایی بزرگ روز دانشجو ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر استان امروز 20 آذر با حضور مسوولان کشوری و استانی در سالن ولایت اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان برگزار شد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد گرگان بر بی اثر بودن مذاکرات تشکیلات خودگران با اسراییل اشاره کرد و گفت : مهمترین واکنش و موضع گیری کشورهای اسلامی باید در مورد غاصب و جعلی بودن  رژیم صهیونیستی باشد.

نظرسنجی

به نظر شما دولت در قضیه زلزله زلزدگان کرمانشاه به وظایف خود به درستی عمل کرده است