بسیج اساتید استان قرار است با همکاری کانون بسیج اساتید دانشگاه منابع طبیعی و سازمان تبلیغات مراسمی تحت عنوان هفته حقوق بشر آمریکایی برگزار کند.

 بازیگری که با رویای اقامت و کار و با وعده‌های رنگارنگ کریمیان، مدیرعامل کشته شده شبکه جم تی وی راهی این شبکه شده بود، این روزها در حال تحمل شرایط اسف‌بار اقامت در ترکیه از طریق سازمان ملل است.

امام رضا(ع) در حدیثی به علت نامیده‌شدن روز فطر به عید اشاره می‌کنند.

در این گزارش استفتاء مقام معظم رهبری در خصوص زمان پرداخت فطریه را بخوانید.

فرمانده بسیج دانشجویی دانشگاه  منابع طبیعی از اظهارات رییس جمهور در رابطه با فعالیتهای اقتصادی قرار گاه خاتم الانبیاء سپاه پاسداران انتقاد کرد.

حجت الاسلام صدر الدین شریعتی در جمع راهپیمایان روز قدس در گرگان گفت: تنها زبانی که با دشمن می شود صحبت کرد زبان مقاومت است چرا که دشمن با اصل نظام و انقلاب مخالف است و هدف آن نابودی جمهوری اسلامی است.

یکی از فعالین دنشجویی دانشگاه گلستان گفت:جمهوری اسلامی ایران به استقلال و قدرت نظامی رسیده است  اما حامی همه جانبه ی کشورهای مظلوم دنیا خواهد بود و هرگز آنها را تنها نخواهد گذاشت.

دبیر انجمن سلامی دانشگاه علوم کشاورزی گرگان در یادداشتی از همه دانجویان و گروهها خواست تا  در راهپیمایی باشکوه روز قدس که نماد مبارزه با ظلم و دفاع از مظلوم است شرکت کنند.

حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد آزاد شهر با صدور بیانیه ای از همه مردم و دانشجویان خواست تا و حدت و همدلی خود را در روز قدس به رخ جهان بکشانند.

رییس بسیج اساتید گلستان گفت:  شهید چمران مسائلی را در آثار خود عنوان کرد که دقیقا تحولات و اتفاقات پیش روی جامعه اسلامی است و توجه به آن می تواند بزرگترین درس برای اساتید و فرهیختگان دانشگاهی ما باشد.

حجت الاسلام طاهری در مراسم گرامیداشت شهید چمران گفت: از دانشگاهها انتظار است تا هویت ملی را در بین جوانان تقویت کنند تا بتوان با  تقویت روحیه اعتماد به نفس شخصیتهای در قاعده شهید چمران تحویل اجتماع دهند.

روابط عمومی دانشگاه علوم کشاورزی روز جهانی قدس را روز وحدت جهان اسلام و فریاد برعلیه ظلم صهیونیستها ی جهانی و حامیان ترورییست منطقه ای شان خواند.

شورایی تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان با صدور بیانیه ای از همه مردم جهت شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد و این روز را سرنوشت ساز در روند مقاومت ملتهای مظلوم خواند.

شهید چمران بزرگ مردی بود که در سایه برخورداری از تقوی و ایمانی راستین هرگز دل بسته ظواهر و زرق و برق دنیایی و مرعوب شهرت و جاه طلبی آن نشد.

آیت الله علوی در جمع مردم روزه دار گرگان حرکت مقتدرانه سپاه به مقر تروریستها را تنها سیلی کوچکی به دشمن خواند.

جانشین بسیج اساتید گلستان گفت: به مناسبت سالروز شهادت شهید چمران در روز چهارشنبه قرtera="RTeقدf="/ize: 1"pull-ted">a itemغ -arti me ه-s="ican clclasd>me- classدf> 1"pcan clclclas class="jcomments-links"> قرterبسته-ظواize: 1"pu ted">dt> ="arti اضافه کردن دیدگاه جدید

a itemغ -arti me ه-s="ican clclasd>me- classدf> 1"pcan clclclasمران در گرگPost" itemscope itemtype="http://schema.org/BlogPosting"> muted"> yes,t="arti rm"> اtent=no,eta iter">rبسته-ظ="2017-06-21T02:34:11+04:30" itemprop="datePublished"> تاریخ انتشار: 31 خرداد =به قرtera="RTeقدf="/ize: 1"pull-ted">a itemغ -arti me ه-s="ican clclasd>me- classدf> 1"pcan clclclasractionCount" content="UserPageVisits:19" /> بازدید: 19

جانشین بسیج اساتید گلستان گفت: به مناسبت سالروز شهادت شهید چمران در روز چهارشن5 meuted"> -nfo muted"> class="jcomments-links"" "

meuted"> -nfo muted"> مران در گرگPost" itemscope itemtype="http://schema.org/BlogPosting">
onen= di clcommizab"> on-eyas
dt> 6-21T02:34:11+04:30" itemprop="datePublished"> تاریخ انتشار: 31 خرداد =5 meuted"> -nfo muted"> ractionCount" content="UserPageVisits:19" /> بازدید: 19

جانشین بسیج اساتید گلستان گفت: به مناسبت سالروز شهادت شهید چمران در روز چهارشن4 me iv cن-بسازندizable=spanحات> ze: 1sitsle=l/izdl> clas چ dattemغterd>meute"iconass=d>me 1"pu/spassf="artasd>me ed"دizable=spa eute"i" itemprop=a="Rر-طرا 1="Rرتss="aasd>s,d>item =d>وضte" cظass/d

cن-بسازن/ > ble=spaحات ze: 1sit
me iv cن-بسازندizable=spanحات> ze: 1sitsle=l/izdl> clas چ dattemغterd>meute"iconass=d>me 1"pu/spassf="artasd>me ed"دizable=spa eute"i" itemprop=a="Rر-طرا 1="Rرتss="aasd>s,d>item =d>وضte"
"> جle=ye1: 01ss=ye1ttetime d1"pتye1"pتydat d1"pyesas co-tertitleommiطگز eutette> <افiطگز <>meفi-teterبiv cن-بسا <>meuted"> Rر- ="s>cظ
  • iza/579"datePublished"> تاریخ انتشار: 31 خرداد 1396 b4 me iv cن-بسازندizable=spanحات> ze: 1sitsle=l/izdl> clas چ dattemغterd>meute"iconass=d>me 1"pu/spassf="artasd>me ed"دizable=spa eute"i" itemprop=a="Rر-طرا 1="Rرتss="aasd>s,d>item =d>وضte" بازدید: 19
  • جانشین بسیج اساتید گلستان گفت: به مناسبت سالروز شهادت شهید چمران در روز چهارشن1- cات-ull-اteبizaندclas 1"pتme> clasished"> < cات-u teبizaن

    اضافه کردن دیدگاه جدید
    clasished">