روز گذشته و در آستان سفر دکتر نمکی به استان گلستان حمیدرضا رستمانی مسئول حراست دانشگاه علوم پزشکی گلستان از سمت خود عزل شد.

همزمان با ایام گرامیداشت هفته دفاع مقدس و بزرگداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران، دبیرخانه سومین کنگره شهدای دانشجو با حضور سردار مرتضی قربانی، فرمانده لشکر ۲۵ کربلا در دوران دفاع مقدس و دکتر نجفی نژاد در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان افتتاح شد.

در مراسم نکوداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان خطر تحریف جنگ را جدی برشمردند و بر لزوم آگاهی و بیان واقعیتها برای نسل جوان تاکید شد.

به مناسبت هفته دفاع مقدسغبارروبی مزار شهید خوش نام  و جانباز دفاع مقدس دانشگاه گلستان برگزار شد.

دختر محجبه گرگانی گفت: امروز آمادگی اینکه با چادر به آموزشگاه بیایم را نداشتم اما با خود گفتم برای شروع از همان زمان که اراده کردیم باید عمل کنیم!

 پدر نفر سوم رشته تجربی کنکور از گرگان گفت : دلایل موفقیت فرزندم برنامه ریزی مستمر و جدیت و انگیزه اش برای درس خواندن و پیشرفت بود.

 

تجمع اعتراضی طلاب، دانشجویان انقلابی و اقشار مختلف دارالمومنین گرگان در محکومیت توهین نشریه شارلی ابدو به پیامبر مکرم اسلام (ص) برگزار شد.

معاون عمرانی استاندار گلستان گفت: زلزله در رامیان باعث خسارت به ۳۰ واحد مسکونی شد.

مراسم عزاداری دهه دوم محرم به مدت پنج شب به مناسبت شهادت سیدالشهدا (ع) از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد علی آباد از روز دوشنبه برگزار می‌شود.

مسئول خواهران بسیج دانشجویی رامیان و آزادشهر گفت: دانشجویان جهادگر آزادشهر در تأمین و توزیع اقلام غذایی و بسته‌های بهداشتی بین خانواده‌های کم بضاعت این شهرستان مشارکت کردند.

ر عاشورا، حلقه اتصال شريعت به توحيد برداشته شد و دین دكّان نفاق شد؛ چون وقتی اين حلقه اتصال برداشته شود، شريعت به يك پوسته تبدیل می شود، پوسته‌ای که می‌توان آن را در خدمت جريان نفاق قرار داد.

مدیرکل مدیریت بحران استان گلستان از مصدومیت سه نفر از «روستای قوچای» رامیان در پی ترس از زلزله این شهر خبر داد.

ایران بر اساس رتبه‌بندی تایمز ۲۰۲۱، رتبه نخست را از نظر تعداد دانشگاه‌ها در منطقه و کشورهای اسلامی کسب کردرئیس‌جمهور گفت: دشمن از روز اول می‌خواست به بهانه کرونا کشور را تعطیل کند و در رسانه‌های بیگانه می‌گفتند کارخانه‌ها را تعطیل کنید و الا کرونا شیوع پیدا می‌کند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان بیان کرد: تا به امروز به طور قطعی دکتر عباسی و نظری و چرکزی سه شهید خدمت و سلامت استان گلستان بوده اند که البته مدارک دو سه مورد دیگر از جانباختگان به کمیته مربوطه برای تایید فرستاده شد.

 

معاون حمایت از کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت : هدف ما آن است که گام به گام دانشگاه ها را در زمینه کرسی های نظریه پردازی حمایت کنیم .

رهبر انقلاب با تاکید بر اینکه متاسفانه اهتمام لازم به شبکه ملی اطلاعات و تشکیل شورای عالی فضای مجازی نمی‌شود، گفتند: بحث ما در مورد فضای مجازی این است که این عرصه از خارج مدیریت و هدایت می‌شود و ما نمی‌توانیم مردم را بی پناه رها کنیم.

 

 

 

مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) در شب اول محرم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در هیئت رهروان حاج قاسم - دانشگاهیان استان گلستان واقع در دانشگاه گلستان برگزار شد.


در اولین شب محرم جبهه عظیم هیات های مذهبی تحت تبعیت کامل از امام خامنه ای در معیار قرار دادن مصوبات ستاد ملی ،پروژه یاد شده را شکست دادند و دست شبکه رسانه ای جریان سکولار و لیبرال را از محتوا خالی گذاشتند تا جایی که بعض لیدرهای اصلی این جریان در خارج و داخل و استان ها از فیلم های چند روز قبل و پیش از مصوبه نهایی ستاد ملی مبارزه با کرونا بهره بردند و یک موج کذایی رسانه ای در فضای مجازی ایجاد کردند که بسرعت افول نمود و پرده از ماهیت طراحی های ۴۸ساعت گذشته گشود.

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: با توجه به شرایط کرونا مراسمات یا باید در فضای باز به مدت دو ساعت برگزار شود که فاصله گذاری اجتماعی افراد نیز دو متر تعیین شده است

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018