در صورت تأیید درخواست دانشجو توسط دانشگاه مبدأ، دانشگاه مقصد در حد مقدورات با درخواست‌ها موافقت کند.

رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گفت:هرچقدر سهم دانش در فعالیت های کشاورزی استان افزایش پیدا کند ما شاهد توامان رونق تولید و جهش تولید خواهیم بود.

کره جنوبی و سنگاپور بهترین واکنش را به شیوع ویروس کرونا نشان داده اند و واکنش چین هم بعد از اشتباه های اولیه و پنهانکاری دوماهه، نسبتا خوب بوده؛ اما در غرب، ازجمله در ایالت متحده و اروپا، واکنشها نسبتا دیرهنگام، کُند و گزینشی بوده و باعث لطمه خوردن به اعتبار غرب شده است.

افسوس؛ امن یجیب هایمان کارساز نبود.. عافیت شما در شهادت بود...

 عبدالله عباسی به عنوان نخستین شهید مدافع سلامت استان گلستان در راه مبارزه با ویروس کرونا جان خود را فدا کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان گفت : «برخی افراد کوته‌بین در دستگاه‌های اجرایی به سرمایه‌گذار حسادت می‌کنند و مانع فعالیت آنان می‌شوند.»

تیرماه سال گذشته بود که انتشار تصاویری از دانشگاه شهید بهشتی حواشی زیادی را پیرامون خود ایجاد کرد. ماجرا از این قرار است که دبستانی در زعفرانیه تهران ....

در همان روزهای ابتدایی سال 98 نیز، نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از تدوین طرحی دو فوریتی برای تعویق کلیه آزمون‌های سازمان سنجش، در قوه مقننه خبر داد و گفت: در این طرح آمده است تا آزمون‌های ذکر شده تا تاریخ ۱۵ خرداد به تعویق بیفتد.

چند روزی است که نامه ریاست دانشگاه پیام نور خطاب به مرکز تحقیقات نهاد ریاست جمهوری واکنش دانشجویان دانشگاه فرهنگیان را در پی داشته است. طی این چند روزه نامه ای توسط 96 دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه فرهگیان تنظیم شده بود که ایراداتی بر نامه فوق وارد کرده بودند.

رئیس کمیته اجتماعی ستاد ملی مقابله با کرونا، جزئیات طرح جدید اعمال محدودیت‌ها را تشریح کرد.

 جواد فرامرزی امروز در پنجمین جلسه ستاد مبارزه با کرونای بسیج دانشجویی استان گفت: تنها مردان جنگ واقعی قادر به شنیدن صدای این جنگ می باشند.

معاون پژوهشی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گفت: چندین طرح زودبازده در دانشگاه با مشارکت استادان و دانشجویان برگزار می‌شود تا دانشجویان فرایند تولید محصول تا عرضه به بازار را بیاموزند.

آیا منطقی و عادلانه است که خیل عظیم دانش آموزان علاقه مند به تحصیل در دانشگاه دولتی فرهنگیان که با تلاش و پشتکار، موفق به اخذ رتبه های عالی در کنکور سراسری می شوند با پرداخت هزینه تحصیل خود، در کلاس درس دانشگاه پیام نور، بنشینند؟

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: غرب هیچگاه نه به آزادی عمل کرده و نه به عدالت اجتماعی؛ در حالی که اسلام بیش از 1400 سال قبل در قرآن به آن اشاره کرده است.

جواد فرامرزی امروز در چهارمین جلسه ستاد مقابله با کرونا بسیج دانشجویی گفت: مسئولین و خیرین علاوه بر توجه به تجهیزات بهداشتی به تهیه ارزاق برای محرومین و کاسبان کم درآمد کمک کنند.

ویروسی که برعکس ظاهر غلط اندازش که فراگیر است و همه را میکشد بیشتر قاتل دهک های پایین جامعه است.

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان گفت: «فراخوانی برای همه دانشجویان رشته پرستاری این دانشگاه برای حضور جهادی و داوطلبانه در جبهه مقابله با کرونا داده شد که مورد استقبال آنان قرار گرفت.»

رئیس دانشگاه گلستان گفت: بستر ارتباط مجازی برای آموزش ۲۵۰۰ کاربر دانشجو را فراهم کردیم و کلاس‌ها در ساعت خود یا حتی در ایام تعطیل برگزار می‌شود.

خط تولید محلول‌های ضدعفونی کننده دست و اسکراب جراحی با دو فرمولاسیون متفاوت بر پایه الکل با ظرفیت ۲۰ هزار بطری در روز در پارک علم و فناوری گلستان راه‌اندازی شد.

جواد ایزدی در حاشیه سومین جلسه ستاد دانشجویی مبارزه با کرونا گفت: با اعلام فراخوان از طرف بسیج دانشجویی دانشگاه حدود 170 نفر اعلام آمادگی کردند.

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018