یکی از شرایط اختصاصی لازم برای پذیرش دانشگاه فرهنگیان، داشتن شرط سنی اعلام شده این دانشگاه است. طبق آخرین دستور العمل پذیرش دانشگاه فرهنگیان، شرط سنی لازم برای ورود به این دانشگاه ۲۴ سال تمام در بدو ورود می باشد.

وزیر بهداشت با عنوان این مطلب که «هم اکنون رکورد تزریق هفتگی واکسن در اختیار آلمان با تزریق ۵ میلیون دوز در یک هفته است» گفت: این هفته این رکورد را می‌شکنیم.

بهترین خبر این روز‌ها ورود محموله‌های جدید واکسن و افزایش روند واکسیناسیون در کشور است و این موضوع اتفاقی است که بسیاری از مردم مدت‎ هاست چشم انتظار آن بودند.

فیلمی از جلسه علنی شورای اسلامی شهر گرگان در شنبه شب منتشر شده که در آن روز گرگان با رقص و آواز برگزار شده است. رئیس شورای اسلامی شهر گرگان از این اتفاق عذرخواهی کرد.

شورای هم اندیشی ادوار و فرماندهان بسیج دانشجویی استان گلستان جهت تبادل نظر و هم افزایی ایده و طرح ها در خصوص طرح تحول بسیج دانشجویی برگزار شد.

نماینده آمریکا در امور ایران در سخنانی تاکید کرد ترور فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، امنیت آمریکا را کم‌تر کرده است.

فناوران و پژوهشگران مستقر در پارک علم و فناوری گلستان از ابتدای امسال یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان حمایت مالی دریافت کرده اند.

سخنگوی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی با بیان اینکه فاز سوم این واکسن از هفته آینده آغاز می شود گفت: در فاز سوم این واکسن را با واکسن های خارجی همچون سینوفارم مقایسه می کنیم.

هتل ورزش گرگان به همت دانشجویان بسیجی و جهادگران دانشگاه علوم پزشکی گرگان تبدیل به مرکز پذیرش بیماران مبتلا به کرونا شد.

جواد فرامرزی از انتشار فراخوانی برای هم افزایی و تبادل نظرات میان نخبگان، دانشگاهیان، فعالان بسیج دانشجویی و ادوار در خصوص طرح تحول بسیج دانشجویی خبر داد.

۶۴ دانشجوی جهادگر علوم پزشکی از سراسر کشور، برای کمک به کادر درمان وارد گلستان شدند.

مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) در شب اول محرم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در هیئت رهروان حاج قاسم - دانشگاهیان استان گلستان واقع در دانشگاه گلستان برگزار شد.

مراسم عزاداری دهه اول محرم با برگزاری محدود مجالس در شرایط کرونا در جای جای گلستان برپا شد

مراسم عزاداری محرم به همت هیئت رهروان حاج قاسم، متشکل از جامعه دانشگاهی استان گلستان، از ۱۸ مرداد در دانشگاه گلستان برگزار می‌شود.

 

امروز سه شنبه 12مرداد 1400 و در آستانه روز  مباهله بالاخره تفکرغربگرا  با تمام خساراتی که به بار آورد به خواست مردمی که اهل بیت را الگویشان قرار دادند به خط آخرش رسید و تفیذ امید با روی کار آمدن دولتی انقلابی و رییس جمهوری مکتبی شکل گرفت

رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت دوازدهم صبح امروز با حضور در حسینیه‌ی امام خمینی(ره) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دیدار کردند.

 

غفاری به تفسیر بیش از ۷۰ آیه قرآن کریم در خطبه غدیر اشاره کرد و گفت: این خطبه مهمترین و جامع ترین خطبه ها در اسلام است که در راس پیام آن، امر به معروف و نهی و منکر است.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گلستان گفت: تصمیم شورای سنجش و پذیرش وزارت علوم مبنی بر ممنوعیت تغییر رشته در کارشناسی ارشد به جای تسهیل در امر آموزش، سنگ اندازی مضاعف پیش پای محصلان است.

پژوهشگران شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری گلستان توانستند کرم نوترکیب نانوفناوری برای درمان اگزما برپایه بزاق زالو تولید کنند.

هشتمین دوره تخصصی تربیت مدرس سواد رسانه ای و فضای مجازی با تدریس اساتید نهضت سواد رسانه ای انقلاب اسلامی به صورت مجازی برگزار می شود.

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018