دانشکده مائده گرگان این روز ها افتخار میزبانی از شهید خوشنامی را دارد که مانند مادرش زهرا غریبانه ودر سن 18 سالگی بی نام و نشان به شهادت رسید  شهیدی که می تواند با عطر افشانی فضای مقدس دانشگاه الگو و راهنمایی برای دختران جوان دانشجو باشد.

در آستانه عید نوروز قرار داریم و دوباره مسئله جذب گردشگران نوروزی قوت گرفته است، مسئله ای که ستاد سفر فرمانداری گرگان برای آن آماده شده اما هنوز جاذبه های گردشگری ما آماده نیستند!!

خواهر شهید از روزی گفت که حسنعلی از منطقه برگشته بود و به خانه اش آمد تا او لباسش را برایش کوتاه کند اما به ناگاه رعد و برق شدیدی ایجاد شد که باعث پاره شدن کابلها ی برق گردید و در جلوی پای برادرش افتاد او می گفت چنان ترسیدم و خود را به حسنعلی رساندم و از او خواستم به داخل اتاق بیاید، اما شهید آرام و خونسرد به من گفت نگرانم نباشید چرا که من هنوز فرصت دارم و قرار است در جایی دیگر روم و به این زودی پیش شما برنمی گردم ، و سرانجام پیکر پاکش بعد از 12 سال در اسفند 73 به میان ما برگشت.

تعهد و  احساس مسئولیت دختران و پسران در ازدواج مهم تر از سن و کار آنان است چرا که این مسئله در ازدواجهای دانشجویی ثابت شده است و باید اعتماد و صمیمیت در زندگی بیش از هر چیز دیگر ارجحیت داشته باشد و نباید گوشی و فضای مجازی باعث بوجود آمدن حریم خصوصی در زن و شوهر شود.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار جمعی از شاعران مذهبی خاطرنشان کردند: پیروی واقعی از ائمه معصومین در متابعت عملی از آن بزرگواران و استمرار مبارزه با کفر و نفاق است.

الگوی حکومت مهدوی در هنگام ظهور براساس آموزه های فاطمی است و سبک رفتار ایشان  توسط حضرت حجت در الگویی مملکت داری اجرا خواهد شد و اگر می خواهیم زمینه ظهور را فراهم کنیم باید حضرت فاطمه را درست  بشناسیم ،چرا که اگر منش فاطمی در جامعه پیاده شود بسیاری از مشکلات بدون کوچکترین بحث و مشکلی حل خواهد شد.

محمد حسین امید، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در حکمی امیراحمد دهقانی را به عنوان رئیس واحد استانی گلستان منصوب کرد.

دانشکده مائده به عنوان یکی ار مراکز دانشگاهی فنی حرفه ای که کار آفریتی  در آن اهمیت دارد تلاش می کند تا  در حوزه  اشتغال نقش خویش را به خوبی ایفا نماید که یکی از راههای  آن برگزاری نمایشگاه مد ولباس برای عرضه محصولات دانشجویان می باشد

هر چند با رحلت آیت الله هاشمی، رهبر معظم انقلاب صمیمی ترین یار دیرینه خود را از دست دادند اما محض اطلاع شما باید گفت سید علی خیلی زودتر از اینها تنها شد! در آن زمان که ندای این عمار سر دادند تا روشنگری از سوی عمارها انجام شود اما برخی نخبگان و عقلای جامعه تشخیص دادند به جای لبیک سکوت را اختیار کنند!

کسی نمی گوید که بگوییم شتر دیدی ندیدی! و به نظرم هتاکان روز عاشورا ی 88 باید بگویند غلط کردیم اما اگر بنا به رسیدگی است باید ببینیم هتاکی عاشورای دوم خرداد را چه کسانی راه انداختند ! این افراد ممکن است منافقین و یا جاسوس موساد باشند! 

همایون یوسفی با اشاره به بیانات امروز رهبر معظم انقلاب درخصوص مسائل و مشکلات استان خوزستان گفت: ما از جانب مردم خوزستان از عنایات ویژه ایشان و دغدغه‌ای که نسبت به مشکلات خوزستان دارند تشکر می‌کنیم و امیدواریم با عنایت ویژه رهبری و فضایی که به واسطه نظرات ایشان به وجود آمده مشکلات خوزستان به طور ویژه دیده شود و در راستای حل آن‌ها اقدام شود.

متاسفانه هیئت نظارت دانشگاه جهت اکران مستند شب نامه خواستار ارائه مجوز شد در حالی که این مسئله برای اولین بار در دانشگاه اتفاق افتاده است و با وجود ارائه شماره پروانه مستند از وزارت فرهنگ و ارشاد توسط بسیج دانشجویی به مسئولین دانشگاه با مخالفت مجدد ازسوی آنان مواجه شد .

در نظر امام نیز نظر و رای مردم ارزشمند بوده چرا که تا مردم نخواهند حتی نمی شود دین خدا را در کشور پیاده کرد و بسیج به عنوان مردمی ترین نهاد در کشور یکی از بهترین یادگارهای امام و کوثر انقلاب می باشد.

مرحوم هاشمی همرزم و همسویی با مقام معظم رهبری را عشق خود می دانست و در روز تشیع جنازه وی همه مردم بویژه مقام معظم رهبری عزادار بودند.

در مسیر انقلاب هرجا که مشکلی به وجود می آمد جان و وقت خود را برای حل مشکل  نثار کرد و همواره تا آخرین لحظه در کنار امام بود و بعد از امام نیز همواره به عنوان یار و یاور رهبری به عنوان صمیمی ترین فرد در کنار ایشان بود.

بهتر که از حضور چنین سخنرانانی در دانشگاه خودداری شود و فضای آرامی را برای دانشگاه در ایام نزدیک انتخابات برای دانشجویان فراهم کنند.

آقایان این نکته را به خوبی دریافتند زمانی که گله مندی مردم از آنها در مجالس مطرح شود نمی توانند ‍پاسخگوی آنها باشند پس چه بسا بهتر که مهر سکوت با طرح دو فوریتی بر لبان آنها بکوبند و با تهدید به حبس انها را بترسانند!!

متاسفانه مسولين دانشگاه به جای اينكه به فكر تربيت دانشجويان با سطح علمي بالا به جامع باشند ، زمام دار جريان هاي سياسي شدند!

نظرسنجی

به نظر شما آیا دولت توانست در اجرای برجام به اهداف مورد نظر دست یابد؟

بله - 20%
خیر - 76%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: فوریه 18, 2017