رییس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان گلستان گفت: بنده به طور قاطع از عملکرد شورای نگهبان حمایت میکنم  چراکه نظرات شورا در راستای قانون است و با کسی تعارف ندارد  و تمام ادله رد صلاحیت افراد به آنها گفته شده که البته این در هر دو جناح وجود دارد.

مراسم گرامیداشت شهدای دانشجو سانحه هوایی اخیر امروز در دانشگاه گلستان برگزار شد

دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان استان گلستان در اقدامی تحسین برانگیز خواستار درج یک شعار بر روی برگه های امتحانی خود پس از شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی شدند.

استاندار گلستان با صدور پیامی جان‌باختن تعدادی از شهروندان را حادثه واژگونی اتوبوس تهران- گنبد تسلیت گفت.

 

ظرف ساعت اولیه توانستیم پایگاه هایی که در ترور شهید سلیمانی مشارکت داشتند را شناسایی کنیم که در این عملیات پایگاه‌های تاجی، عین الاسد، شهید معفر اردن و علی السالم کویت در نقشه ترور سردار سلیمانی مشارکت داشتند.

دانشگاه های استان گلستان همنوا با تمامی مردم و در انبوه قشرهای مختلف عزادار غم این سردار برزگ اسلام بودند. آرزویی که برای سردار شهید بود و غمی که بر دل علاقمندان به این خاک مقدس بود.


دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در نشستی خبری درباره حمله انتقام جویانه ایران به پایگاه‌های آمریکا در عراق به صحبت پرداخت.

امروز که بنرها و عکسهای خندانت را در شهر دیدم با خود میگفتم کاش این بنرها و عکسها خبراز امدنت به شهر ما بدهد!

قشرهای مختلف مردم تهران فوج فوج از ساعات ابتدایی صبح در حال حرکت به سمت دانشگاه تهران، محل برگزاری مراسم تشییع هستند.

دختر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در جمع تشییع‌کنندگان گفت: شاگردان مکتب خمینی و خامنه‌ای در کلاس درس جهاد و اخلاص سلیمانی تربیت شدند.

به همت بسیج دانشجویی دانشگاه گلستان و با حضور دانشجویان و مسئولین دانشگاه مراسم بزرگداشت و دسته روی سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی در دانشگاه گلستان برگزار شد.

 رئیس دانشگاه آزاد گرگان در مراسم شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی در دانشگاه آزاد گرگان گفت: خداوند متعال این سردار عزیز را ذخیره برای این روزهای کشور قرار داده بود. ایشان در دوران دفاع مقدس از مجروحان دوران دفاع مقدس بود اما خداوند ایشان را برای این روز نگه داشتند بود.

سحرگاه جمعه  زینب کبری(سلام الله علیها) مزد یک عمرمجاهدتهای سردار حرمش را داد.

رهبر معظم انقلاب با صدور پیامی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفتند و تاکید کرد: انتقام سختی در انتظار جنایتکاران است.

وزارت دفاع آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد شخص ترامپ دستور حمله هوایی به کاروان حامل سردار سلیمانی فرمانده سپاه قدس را صادر کرده است.

رهبر معظم انقلاب با اشاره به وقایع عراق و سوریه بیان کردند: ملاحظه کنید [آمریکایی‌ها] در عراق و سوریه چه میکنند. انتقام داعش را از حشدالشعبی دارند میگیرند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت : پرستاری نه تنها یک هنر، بلکه یک قلب و نه فقط یک علم بلکه یک وجدان است ، روز پرستار، روز جاری شدن عاطفه ها، روز درخشیدن ایمان در قلب های مهربان و روز افتخار انسان به انسانیّت است.

سید محمد حسین حسینی فعال رسانه و دانشجوی دانشگاه آزاد علی آباد در مقاله ای تحت عنوان بحران آلودگی در تلویزیون و سریال های ایرانی با نگاه روانشناسانه تربتی و مطالبه گرایانه به نقد برخی از سریال های اخیر پخش شده از صدا و سیما می پردازد. در بخشی از مقاله از جلوه های منفی این سریال های به ظاهر خانوادگی عاشق شدن و در این راستا پا را فراتر از حدود گذاشتن است.

 کارشناس مسائل سیاسی استان گفت: دو آیه ابتدایی سوره انبیا بیان می کند که فتنه به 2 علت اساسی ایجاد و گسترش می یابد. یک غفلت مردم و دوم بازیگوشی و جهل مردم که ریشه فتنه از این دو مسئله است.

کارشناس مسائل سیاسی  بیان کرد: فتنه با تبار و هدف واحد و گونه ای متفاوت وارد می شود.از اینرو باید گونه های فتنه را بشناسیم تا هر کجا به آن برخورد کردیم  بتوانیم مقابله کنیم.

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018