فرمانده سپاه نینوا استان گلستان بر لزوم معرفی شخصیت شهید چمران در جامعه تاکید کرد و نقش اساتید را در این زمینه مهم خواند و گفت: نباید از معرفی این شخصیت برجسته غفلت شود.

مراسم گرامیداشت سالروز بسیج اساتید در گرگان برگزار شد.

این کتابفروشی ها، فضاهایی برای تبلیغ دائمی کتاب و کتابخوانی و موتور محرک بخشی از تقاضای بازار هســـتند. یکی دیگر از مشکلات کتابفروشی ها این است که برای جبران ضرر، به فروش سایر اجناسی مثل کالاهای تزیینی، لوازم تحریر و... میپردازند. در صورتی که رسالت یک کتابفروشی چنین چیزی نیست.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان گنبدکاووس بر لزوم لزوم تبیین طرح عادلانه کردن یارانه‌ها برای مردم تاکید کرد و از رسانه‌ها، خواص و مسئولان خواست جامعه را نسبت به شیوه اجرای این طرح اقناع و تبیین کنند.

هسته بین الملل بسیج دانشجویی استان گلستان در پی اهانت مجدد به قرآن کریم در کشور سوئد طی بیانیه‌ای اظهار داشت که اهانتِ جنون آمیز و شرارت بار به ساحتِ قرآن کریم در کشور سوئد و تحت حمایت علنی پلیس آن کشور از این ماجرا، حادثه تلخ و بزرگی است که نمی‌توان آن را تنها در حد یک حرکت ابلهانه از سوی چند عنصر بی‌ارزش و مزدور به حساب آورد.

 

با سکوت و روایت دیرهنگام، تیم اطلاع رسانی دولت  به نظریه پردازان لیبرالی که عکس فتوشاب و واقعی را تشخیص نمیدهند و وضع موجود حاصل تفکرات دولت دست نشانده شان است فرصت میدهد به عنوان ناجی دوباره وارد میدان شوند

 

روح آرام دُر نادر هنرمند ژرف اندیش عمار هنر جبهه مقاومت جهان اسلام در روز مبارزه با استکبارستیزی صهیونیسم قُدسی شد.

 

خانم عباسی گفت: عدم توجه به جایگاه معلم و تلاش های آنها، باعث این می شود رغبت معلمان نسبت به اقداماتی که در گذشته انجام می دادند؛ کاهش یابد و در مواردی از بین برود؛ لذا باید برای افزایش انگیزه معلمان نیز، برنامه ریزی شود.

 

جمعی از مسئولان گلستانی با صدور پیامی، قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری گرگان را تبریک گفتند.

 

صادق آهنگران مداح خوزستانی و پیشکسوت اهل بیت (ع) با اشاره به اینکه از فراغ محمدزمان گلدسته ضربه سختی خوردم، گفت: اشعار ایشان بارها مورد تمجید مقام معظم رهبری قرار گرفت، تمام نوحه‌هایم در این ۲۰سال از اشعار محمدزمان بود، بعد از دفاع‌مقدس داغ سردار شهید سلیمانی و محمد زمان گلدسته برایم خیلی سنگین بود.

 

حجت الاسلام گرزین گفت:دشمن فقط و فقط به دنبال زمین زدن اسلام جهادی است وگرنه چرا شیعه و هم سنی را قتل عام می‌کند و این نشان می دهد به دنبال نفاق بین شیعه و سنی است.

 

حجت الاسلام طاهری گفت: جریان های تکفیری در جهان اسلام عقبه فکری دارد و عده ای در داخل خود را رسوا می کنند و با مطالبی که در فضای مجازی می نویسند همگرایی خود را با این جریان نشان می دهند.


 قصه عمامه و خون ، حکایت جدیدی نیست، همین رمضان شاهد است و محراب مسجد کوفه که عمامه و خون، چگونه با هم در سحرگاه ۱۹ رمضان رستگار شدند.

بیراونمد گفت: به‌جز خاطره خوش باقی‌مانده حاصل از پیروزی مقابل آمریکا در جام‌جهانی فرانسه، به سایر مسائل فنی کاری ندارم. بچه‌های تیم ما همگی اعتقاد دارند که شانس ایران برای پیروزی مقابل آمریکا خیلی بیشتر است.امیدوارم با شکست آمریکا جشن صعود بگیریموزیر ارتباطات در خصوص پرتاب ماهواره‌های ایرانی گفت: امسال خبر‌های خوشی در مورد پرتاب ماهواره‌های ایرانی خواهیم داشت.

 

مسئولان آموزشی در استان گلستان از استقبال بیش از ۹۰ درصد دانش آموزان و دانشجویان از شیوع برگزاری کلاس ها به صورت حضوری خبر می دهند ولی نکته مهم این است که با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزاری این کلاس ها منجر به شیوع مجدد کرونا نشود.

آیین بدرقه و اعزام اولین کاروان اردوهای راهیان نور استان گلستان با حضور جمعی از مسئولین استانی برگزار شد.

آیین بدرقه و اعزام اولین کاروان اردوهای راهیان نور استان گلستان با حضور جمعی از مسئولین استانی برگزار شد.

موضوع کمبود پزشک، یکی از چالش های حوزه سلامت کشور است که این روزها بیش از پیش، با حواشی همراه شده است. به طوری که عده ای موافق کمبود پزشک هستند و برخی نیز چنین عقیده ای ندارند.

معاون پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی استان گلستان گفت: در حالی که هنوز عرق جامعه پزشکی در صف مبارزه با کرونا خشک نشده است و هنوز معوقات و مطالبات  خیلی از این عزیزان پرداخت نشده است، متاسفانه در این شرایط هجمه های پی در پی و سنگین بر بدنه رنجور جامعه پزشکی را شاهد هستیم.